Ana Sayfa Protein Tozları En İyi 5 Protein Tozu

En İyi 5 Protein Tozu

5560
0
PAYLAŞ
  • 4
  •  
  •  

Sizler için En İyi 5 Protein Tozunu listeledik.

Piyasanın En iyi 5 Protein Tozu

Satın Al

1- Optimum Nutrition Gold Standard Whey Protein Tozu 2273

Optimum nutrition gold standard whey dünyanın en çok satan optimum whey protein tozu listesinde birinci sıradadır. Farklı aromalarıyla, güçlü içeriğiyle ve bunun yanında ekonomik fiyatıyla listemizde 2. sıraya yerleşmeyi başarıyor. Ürün 2273 gram olup çeşitli ufak ve büyük gramajlara sahip boyları da vardır. Ürün 74 servistir.

Temel bileşim maddesi whey protein izolatıdır.(WPI). İzole whey’in yanı sıra konsantre whey proteini de ihtiva eder. Whey Protein mikroparçakları içerir. Servis başı 24 gr protein içerir . 5,5 gr BCAA. 4 gr Glutamin. Alacağınız 2273 gramlık bir Optimum Gold Standard Whey Protein Tozunu ortalama 74 içimlik olarak kullanabilirsiniz.

 Satın almak için tıklayın:  Optimum Gold Standard Whey Protein 

Multipower-100-Pure-Whey-Protein-2000-gr
Satın Al

2- Multipower 100 Pure Whey Protein 2000 Gr

Üstün Alman ham madde kalitesine sahip olan ve en iyi 5 protein tozundan birisi olan Multipower 100 Pure Whey Protein multipower’ın yeni üretimidir. Yüksek BCAA amino asit oranı ile dikkat çeken Multipower 100 Pure Whey Protein yüksek miktarda içerisinde konsantre whey protein içeriğine sahiptir. Bir kutusunda 67 servisi olan bu protein tozu, kolayca karışmaktadır ve iyi bir tada sahiptir. Alman üretimi olan bu protein tozu spor sonrası için gayet ideal bir kullanım imkanı sunmaktadır. Toz formda olan whey protein ürünü Multipower 100 Pure Whey Protein Tozu  2000 Gr en iyi 5 protein arasında neden yer aldığını da yukarıda belirttiğimiz özellikleri ile göstermektedir.Ayrıca ürünün helal sertifakası varıdır. Çilek,muz mango,kahveli aromaları mevcuttur.

Satın almak için tıklayın:  Multipower 100 Pure Whey Protein 2000 Gr 

 

 
Satın Al

3- The Protein Works Whey Protein 80 2000 gr

Anavatanı İngiltere olan bu ürün İngiltere başta olmak üzere birçok ülkenin sporcuları tarafından tercih edilmektedir. İçeriğinde yüksek oranda protein ve az miktarda karbonhidrat barındırmasından dolayı sporcular tarafından tercih edilmektedir. Ürün toz şeklinde üretilmiştir. Ürünün helal sertifikası bulunmaktadır. Ürünün içerisinde domuz veya domuzdan elde edilen herhangi bir bileşen bulunmamaktadır. Ürün tamamen sağlık odaklı olup çölyak hastası olupta spor ile uğraşan kişilere de glütensiz olarak seçenek sunmaktadır.

  • 7 Gram Protein
  • 7 Gram Karbonhidrat
  • 4 Gram Lif
  • 1 Gram Yağ
  • 3 Gram Şeker

Satın almak için tıklayın: The Protein Works Whey Protein

elite-labs-isoblend-protein-tozu
Satın Al

4- Elite Labs %100 Isoblend Isolate Protein 1823 Gr

En iyi 5 protein tozundna birisi olan Elite labs, %100 Isoblend toz formunda olan kompleks ve aynı zamansa izole bir içeriğe sahip protein tozudur. Elite Labs %100 Isoblend Isolate Protein 1823 Gr içerisinde barındırdığı kompleks proteinler sayesinde sporcuların yaklaşık 8 saate kadar protein ihtiyacını karşılayabilmektedir. izole ve aynı zamanda filtreleme teknolojileri ile geliştirilmiş olan Elite Labs %100 Isoblend Isolate Protein 1823 Gr özellikle şeker ile yağdan uzak durmak isteyen sporcuların ilk tercihi olabilecek bir üründür. Servis başına içerisinde 4800 mg BCAA içeren protein tozu, sindirim enzimlerini de içerisinde barındırmaktadır. Düşük kalori içermektedir ve Laktoz ile Gluten hassasiyeti olanların kullanımını yapabileceği bir protein tozu ürünüdür.

Satın almak için tıklayın: Elite Labs %100 Isoblend Isolate Protein 1823 Gr

Satın Al

5- Dymatize Iso 100 Hydrolyzed 100% Whey Protein Tozu 2275 Gr

Dymatize markasının üretmiş olduğu ve kilo aldırıcı ürünler içerisinde de adını sıkça duyduğumuz bir üründür. İçeriğine bakıldığında bu ürünün bir sporcu için oldukça iddialı bir ürün olduğu açıkça anlaşılmaktadır. Ortalama olarak 1 servisi yani 1 ölçeği yaklaşık olarak 25 gr protein ve 1 gr’ dan daha az karbonhidrat ve yağ içermektedir. Aynı zamanda 1 servisi yani 1 ölçeği 5.5 gr BCAA içermektedir. Yapılan fizibilite çalışmaları sonucunda piyasada bulunan en doğal protein tozu olarak belirlenmektedir. Bu ürünü diğer ürünlerden ayrıcalıklı kılan ürünün hızlı bir şekilde kana karışıp etki göstermesidir.

Satın almak için tıklayın: Dymatize ISO 100

Protein tozu diğer ürünler; https://www.aloprotein.com/protein-tozu

Güncelleme: 23.05.2018

PAYLAŞ
Önceki İçerikEn iyi 5 L-carnitine
Sonraki İçerikEn İyi 5 Yağ Yakıcı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here