Ana Sayfa Protein Tozları En İyi 10 Protein Tozu | En Çok Tercih Edilen Proteinler

En İyi 10 Protein Tozu | En Çok Tercih Edilen Proteinler

10404
3
PAYLAŞ
  •  
  •  
  •  

En İyi Protein Tozu

 

En İyi 10 Protein Tozunu sizler için inceledik ve sıraladık. Vücut geliştirmede en çok tercih edilen En iyi protein tozlarının özellikleri ve fiyatlarını detaylandırdık.

 

En iyi protein tozlarını incelemeden önce protein tozları hakkında genel bilgi almak istiyorsanız daha önce yazmış olduğum şu başlıklara da göz atabilirsiniz.

Protein Tozu çoğu sporcunun başvurduğu, vücut gelişiminde etkili olması sebebiyle düzenli olarak kullandığı bir destekçidir. Bunlardan en iyi 10 protein tozunu incelersek şu şekildedir.

 Vücut Geliştirmede En Çok Tercih Edilen 10 Protein Tozu!

Sizler için en iyi 10 protein tozunu listeledik. Protein tozları ile ilgili daha derinlemesine bir bilgi istiyorsanız yazımızın başında verdiğimiz diğer yazılara da göz atmanızı tavsiye ederim.

1.Frey Nutrition Triple Whey 2300 GR
Üstün Alman teknolojisiyle üretilen ve Almanya’nın en otoriter ve prestijli markası olan Frey Nutrition’un ürünüdür. İçeriğinde %60 Konsantre Whey Protein, %30 İzole Whey Protein ve %10 Hidrolize Whey Protein içermektedir. 2300gr olan bir kutusu toplamda 77 servistir ve 100gr’lık protein içeriğinin %23,8’i Bcaa amino asitidir. Fiyatı ise 319 TL’dir.

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

optimum gold standard whey protein tozu2.Optimum Gold Standart Whey

En iyi protein tozu arasında yer alan optimum gold standart whey, Amerika’da en gözde protein tozlarındandır. Son derece makul fiyata sahip olan bu protein tozu, kaliteli bir whey içeriğine sahip olması, ek izole whey protein içeriği ve 5500 mg BCAA amino asit içeriği bulunmaktadır. Fiyat aralığı ise 229 –239 TL arasındadır. Online olarak veya sporcu ürünleri satan yerlerden bu protein tozunu temin edebilirsiniz.

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

3 .Sci-Mx Whey Plus Hardcore Protein 2100 Gr

İçerdiği patenti Sci-Mx firmasına ait olan Glycodrive-GH™ maddesi sayesinde en hızlı şekilde kaslarınızın gelişmesine katkı sağlar. Bu ürün cross flow micro-filtered sistemi ile üretilmiştir. Bu ise hızlı bir şekilde proteinin kaslarınızı beslemesi anlamını taşır. Ürün İngiltere menşeilidir ve 60 servistir. Fiyatı ise 249 TL’dir. Ayrıca oldukça zengin bir amin o asit profiline sahiptir.

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

4.Multipower Whey Protein Isolate 100
En iyi 10 protein tozunda dördüncü sırada yer alan Multipower Whey Protein Isolate 100’ün en önemli özelliği içerisinde %100 Izole Whey proteinden elde edilmiş bir ürün olmasıdır. 0 yağ, şeker ve karbonhidrat oranına sahip olan bu protein tozu, %90’ın üstünde Whey Protein oranına sahiptir. Yüksek miktarda da BCAA amino asit oranına sahiptir. Ayrıca oldukça çabuk emilim süresi de özelliklerinden bir tanesidir. 

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

Hardline Whey proteini5.Hardline Whey 3Matrix
Türkiye’de en çok sporcuya ulaşan, en iyi 10 protein tozu arasında yerini almış bir üründür. Fiyatı uygun ve kaliteli bir protein tozu arayanlara ideal bir üründür 3Matrix. İçerisinde 3 farklı Whey Protein İçeriği barındırmaktadır ve 7900 mg BCAA amino asit içermektedir. Fiyat aralığı; en iyi 10 protein tozundan biri olarak oldukça uygundur. 98 TL’dir. Fiyat olarak düşük olmasından dolayı en çok tercih edilen protein tozları arasında yerini almayı başarmıştır. Satın almak için tıklayınız.

dymatize_iso_100_hydrolyzed_100_whey_protein_tozu6.Dymatize ISO 100
En iyi 10 protein tozu arasında 6.sırada yer alan Dymatize ISO 100, Dymatize markasının çıkardığı en etkili ürünlerinden biridir. İzole protein içeriğine sahiptir ve 0 yağ, şeker içermektedir. Çabuk emilim ve Hidrolize edilmiş İzole Protein içeriğine sahiptir. 279 ila 299 TL arasında bir fiyata sahiptir. Emilim hızı yüksek proteinler genellikle antrenman sonrasında tercih edilmektedir.

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

7.SSN %100 Whey Protein 2220 Gr

%100 whey içeren 74 servis olan sütlü çikolatalı bir üründür. Tadı hafiftir. İçtikten sonra midede şişkinlik hissi oluşturmaz. %100 Almanya menşeili whey protein içerir. Ayrıca düşük yağ, düşük şeker, düşük karbonhidrat miktarı içerir. Amino asit profili ve vitamin içeriği güçlüdür. Ürün izole ve konsantre whey proteinden oluşur.

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

8.Weider Premium Whey protein

WWeider Premium Whey Proteineider markasının en popüler protein tozu olan Whey protein, ABD markası olup Almanya’da üretilmektedir. İçerisinde kullanılan protein ham madde kalitesi oldukça yüksektir. İçerisinde %25 BCAA amino asit oranına sahiptir ve emilim zamanını hızland
ırmakta olan %20 İzole Whey Protein içeriğine sahiptir. Fiyatı ise 299 TL’dir. Türkiye’de fazla abartıldığını düşündüğümüz bu ürün %20 izole oranındadır. Fiyatına oranladığımızda ancak 8. sıradan listemize giriş yapabilmiştir.

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

9.Olimp Whey Protein
Düşük yağ ve karbonhidrat oranına sahip olan bu en iyi 10 protein tozundan biri olan ürün, toparlayıcı özelliğe sahiptir. Amino asit ve CFM teknolojisi ile geliştirilmiş bir şekilde %75 oranında protein içeriğine sahiptir. Fiyat aralığı 259 TL civarındadır. VucutGelistirmeTeknikleri.com olarak en iyi 10 protein tozu listemizin sonuna yaklaşırken şunu belirtmekte fayda görüyorum. Protein tozu araştırması yaparken protein özelliklerine, gramaja ve fiyata bakmalısınız. 

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

En İyi 10 Amino Asit Listemizi Görmek için Tıklayın.

Bu ürünleri %100 orijinal ürün garantisi ile aloprotein.com adresinden satın alabilirsiniz.

3 Yorumlar

  1. Pek çok çeşidi bulunan sporcu supplementleri (ek besinler) ürün grubunun en önemli ve en çok kullanılan alt türlerinden birini oluşturan Protein tozları, dünyada pek çok insan ve sporcu tarafından kullanılmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here