Ana Sayfa Diyetler 1 Ayda 10 Kilo Verin | Hızlı Kilo Verme Yöntemleri

1 Ayda 10 Kilo Verin | Hızlı Kilo Verme Yöntemleri

7023
0
PAYLAŞ
  • 1
  •  
  •  
1 Ayda 10 Kilo
1 Ayda 10 Kilo

1 Ayda 10 Kilo Verin

İnsanların geçmişten günümüze temel bir sorunu olan aşırı kilolar, çağımızda daha fazla yaşanmakta olan, rastlanan bir hastalık haline gelmiş durumda. Evet hastalık, çünkü normalin üzerinde bir kiloya sahip olmak; sağlıklı yaşamın, sağlıklı bedenin sınırları dışına çıkmaktır. Günümüzde aşırı kilolu insanların çoğalmasının sebebinde en temel nokta ise fast – food yiyecekler, abur cubur, kilo aldırıcı zararlı besinler ve egzersiz yapmamak. Birçok insna hayatından sporu çıkartmış durumda ve kilo almak bu sebeple oldukça kolay olmuş durumdadır. Zayıflamak için pek çok yol bulunmaktadır ancak bu yollar arasında sağlıklı olanı seçmek, en doğrusu ve mantıklı olanıdır. Zararlı bir durumdan kurtulabilmek için zararlı bir yolu seçmek, hiç de mantıklı değildir. 1 ayda 10 kilo verin diyebileceğimiz, uygulamasını yapmanız halinde gerçekleştiğini göreceğiniz aşağıda ki diyet ile vücudunuzda biriken zarralı aşırı kiloyu atabileceksiniz.

Sabah

Diyeti uygulamaya sabah öğünün bir dilim çavdar ekmeği, bir kibrit kutusu peynir, tere, maydanoz ve limon tüketerek başlayabilirsiniz. 1 ayda 10 kilo verin diyebileceğimiz bu diyeti düzenli bir şekilde uygulayarak gerçekten 1 ayda 10 kilo verin cümlesinin gerçekleştiğini göreceksiniz.

Öğle

Öğle yemeğinde bir dilim ekmek, bir tavuk baget, bol salata ve bir kâse yoğurt tüketmeniz gerekmektedir. Öğünleri düzenli bir şekilde gerçekten uygulamanız ve bunu egzersizler ile, sportif faaliyetler ile desteklemeniz halinde gerçekten bir deneyim edinmeniz sebebi ile 1 ayda 10 kilo verin diye başkalarına da bu diyet için öneride bulunabileceksiniz.

İkindi

İkindi öğününde 1 ayda 10 kilo verin şeklinde iddiası olan ve bunu gerçekleştirebilen diyete göre 1 yağsız tost, 1 ayran ile 1 portakal tüketmeniz gerekmektedir.

Akşam

Akşam öğünün 1 kâse çorba, 6 kaşık kadar etsiz sebze yemeği, salata ve yoğurt tüketmeniz gerekmektedir. Bu listeyi gerçekten düzenli bir şekilde uygularsanız, 1 ayda 10 kilo verin iddiasının gerçekleştiğini görebilirsiniz.

Son derece hızlı ve sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlayacak yukarıdaki diyet listesini uygulayarak, aşırı kilolarınıza elveda diyebilir, ayrıca farklı bir diyet olan aşağıda ki diyeti uygulayarak 1 ayda 10 kilo verin sözünü gerçekleştirebilirsiniz.

Diyet Notları

İlk gün kahvaltı öğününde yeşil çay ile beraber bir dilim kepek ekmeği, beyaz peynir ve çorba tüketebilirsiniz. Öğle yemeğinde haşlama sebze yemeği, yoğurt ve salata, çorba ile meyve tüketimi gerçekleştirmelisiniz. Akşam ise ızgarada et, çorba ve salata tüketmeniz gerekmektedir.

İkinci gün, kahvaltı öğününde ilk günde ki aynı besinleri tüketmelisiniz. Öğlen haşlama patates, yoğurt ve çorba ile meyve tüketin. Akşam öğününde de çorba, salata ve ızgarada köfte yiyin.

Üçüncü günün kahvaltısında yine aynı besinler olurken, öğle öğününde haşlama fasulye, yoğurt, çorba ve meyve tüketin. Akşam ise ızgarada nefis bir balık, çorba ve salata tüketin.

Diyetin dördüncü gününde kahvaltı aynen devam ederken öğle yemeğinde 1 ayda 10 kilo verin cümlesini gerçekleştirebilmek için haşlama sebze, çorba ve yoğurt ile meyve tüketin. Akşam ise salata, çorba ve ızgarada tavuk tüketmelisiniz.

Beşinci günde kahvaltı yine aynı, öğle haşlama ıspanak, çorba, yoğurt ve meyve yiyin. Akşam ise salata, çorba ve ızgarada et tüketin.

1 ayda 10 kilo verin diyen diyeti gerçekleştirebilmek için diyetin altıncı gününde kahvaltı aynı olacak. Öğle yemeğinde haşlama kabak, yoğurt, çorba ve meyve tüketmelisiniz. Akşam ise ızgarada balık, çorba ve salata tüketmelisiniz.

Diyetimizin son gününde ise 1 ayda 10 kilo verin cümlesinin gerçekleşmesi için kahvaltı aynı olacak iken öğle yemeğinde haşlama karnabahar, çorba, meyve ve yoğurt tüketmelisiniz. Akşam ise ızgara et, salata ve çorba yemelisiniz.

Yağ yakan yiyecekleri öğrenmek için Yağ Yakıcı Besinler yazımıza da göz atın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here