Ana Sayfa Sporcu Gıdaları Amino Asit İnceleme

Amino Asit İnceleme

2408
0
PAYLAŞ
  •  
  •  
  •  

Amino asitler bilindiği üzere proteinlerin tapı taşı olan maddelerdir. Metabolizmaya girdikleri an kas gelişimini etkileyen bu maddeler, üç formda bulunurlar. Sıvı, toz ve tabet şeklindedir bu üç form. Kullanımına bakacak olursak, spor öncesi ve sonrası şeklinde yapılmaktadır. Bazı sporcular için vazgeçilmez bir destekleyicidir, olmazsa olmazdır.

Amino Asit Satın Al

4D Glutamine 300 gr

Toz formunda ki bu aminoasit Glutamin ürünüdür. Aromasız olan bu aminoasit, kullanacağınız her ne içecek olursa olsun hızlı bir şekilde gayet kolay olarak karışır ve tat olarak da değişime uğramaz. 300 gram’ı ortalama olarak 60 servis kadardır ve almış olduğunuz proteinin kasa dönüşmesinde destekçi olabilecek bir aminoasit ürünüdür. Teknolojinin imkânlarından yararlanılarak üretilen bu ürün içerisinde kesinlikle domuz yağı gibi herhangi bir katkı maddesi barındırmamaktadır.

Amix BCAA Gold 150 Tablet

Tablet formunda bir aminoasit olan Amix BCAA Gold, İngiltere’nin önde gelen firmalarından birisi olan Amix Nutrition tarafından üretilmiştir. Kaliteli ürünleri ve ürün çeşitliliği ile bu sektörün önde gelen firmalarından olan Amix Nutrition, ürünlerinde GDO ve domuz ile alakalı bir katkı maddesini de barındırmamaktadır. Amic BCAA Gold, sporcuların kas gelişimine iyi destekçi olan bir üründür.

Dymatize BCAA Complex 5050 Toz 300 gr

Amina asit takviyelerinden birisi olan Dymatize BCAA Complex, Toz formunda bir aminoasit takviyesidir. Bu aminoasit takviyesi bir servisinde 5050 mg BCAA içermektedir. İçerisinde tatlandırıcı içermeyen bu aminoasit takviyesi, sporcuların BCAA ve aminoasit ihtiyaçlarını gayet sağlıklı bir şekilde hiçbir katkı maddesi olmadan karşılamaktadır.

Gaspari BCAA 6000 180 Tablet

Son derece kaliteli olan ve içerisinde ki BCAA’lar diğer aminoasit ürünlerine göre daha etkili olan bir üründür Gaspari BCAA 6000 180 Tablet. Yüksek teknoloji ile üretilen bu aminoasit ürünü, her bir servisinde 6000 mg BCAA içermektedir. Aminoasit ihtiyacını ve BCAA ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan Gaspari BCAA 6000 180 Tablet, aminoasit ürünleri arasında kaliteli bir ürün olup, katkı maddesi ve kişiye zarar verecek herhangi bir madde bulundurmamaktadır. Amerikan üretimi olan bu ürün, sporcular için ideal bir üründür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here