Ana Sayfa Sporcu Gıdaları Amix İnceleme

Amix İnceleme

3211
0
PAYLAŞ
  •  
  •  
  •  

İngiltere’de ön planda olan bir firma olma özelliği gösteren Amix, ürünlerinin kaliteliliği ve çeşitliliği ile sektörde önemli bir rol sahibidir. Amix ürünleri GDO, doping ve benzeri gibi hiçbir maddeyi içermemekte olup, zarar verici, amaca uygun olmayan maddelere yer vermemektedir. Avrupa’da önemli başarılara imza atan Amix, sonrasında dünya piyasasında büyük ses getirmeyi başarmıştır. Fitness ve vücut geliştirme gibi çeşitli alanlarda sevilen, göz önünde olan bir firma haline gelmeyi başarmıştır.

Amix Satın Almak için Tıklayın

Amix Anabolic Masster 2200 gr

İçerisinde yüksek oranda karbonhidrat ve protein içeren, toz formuna sahip bir besin takviyesi olan Amix Anabolic Masster, karbonhidrat ham maddesi olarak Vitargo bulundurmaktadır. Protein ham maddesi olarak da CFM ve filtrelenmiş izole Whey proteini içermektedir. Türkiye piyasasında Amix Anabolic Masster benzerinde bir ürün bulunmamaktadır. 5000 mg değerinde kreatin içeriğine sahiptir.

Amix BCAA Gold 150 Tablet

Tablet formunda olan bu ürün içeriğinde 1500 mg lösin, 750 mg İzolösin, 750 mg Valin olmak üzere toplamda 3000 mg BCAA içermektedir. Kas gelişiminde etkili ve yardımcı olan BCAA miktarını içerisinde barındırmaktadır.

Amix Carbojet Basic Karbonhidrat 600 gr

İçerisinde hiçbir katkı maddesi bulundurmayan ve toz formunda olan Amix Carbojet, çikolata aromalıdır. Genellikle kilo almaya yardımcı olması sebebi ile kullanımı yapılmaktadır. İlaç işlevi görmeyen bu ürün, bir besin takviyesidir. Yüksek kalorili olan bu ürün kilo almak isteyenlere, sporculara bu konuda destek sağlamaktadır. İstenilen vücuda, kas yapısına ulaşmadan önce belli bir standart kiloya ulaşmak gerekmektedir. Amix Carbojet, bu sebeple aslında çok büyük bir işlevi yerine getirmektedir.

Amix Maximum Gh 120 Kapsül

Bu ürünün asıl kullanım amacı, büyüme hormonunun salgılanmasında destekçi olmasıdır diyebiliriz. Gh, Growth Hormone cümlesinin kısaltılmış halidir. Kapsül formunda olan bu ürün içerisinde Lisin, Arjinin ve Ornitin maddelerini içermektedir. Bu içeriği ile büyüme hormonunun salgılanmasını sağlamaktadır ve bu hormondaki artık kas hücrelerinin de yenilenmesini sağlamaktadır. Kas gelişimi için oldukça önemli olan bu yenilenme bu ürün sayesinde kolaylıkla ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here