Ana Sayfa Sporcu Gıdaları Amix Predator Whey Protein 2000 Gr İncelemesi

Amix Predator Whey Protein 2000 Gr İncelemesi

5015
0
PAYLAŞ
  • 1
  •  
  •  

Amix Predator Whey Protein 2000 Gr

Amix Protein Whey Protein proteininizi desteklemek için kullanabileceğiniz en iyi why proteinlerinden biridir. Amix Nutrition’un Amix Protein Whey Protein adlı ürünü ultra filtreme teknolojisi ile çok düşük bir ısıda üretilmiştir. Ürün içermiş olduğu amino asitleri hidrolize et proteininden sağlıyor. Aspartam içermeyen Amix Protein Whey Protein ürünü yüksek protein isteyen spor aletleri için mükemmel seviyede bir protein sağlamaktadır. Ürünün içerdiği yüksek oranlı L- Glutamin ile kasları katobolik süreçten kurtardığını, immun sistemini güçlendirdiği ve doğal hormonunun salgılanmasına destek olduğu bilinmektedir. Ürünü kullanmak isteyenler için lezzet yönüyle de ürünün 3 aroma ile satışa sunulması oldukça sevindirici bir durum. Şimdi bu ürünün içeriğinden ne gibi etkileri olduğundan, nasıl kullanılması gerektiğinden, lezzet ve kullanım kolaylığının nasıl olduğundan bahsedelim.

İçerik ve Performans

Ürünü içerik ve Performans yönüyle ele aldığımızda ürünün protein desteklemek amacıyla satışa sunulan yüksek teknolojik filtreme sistemleri ile çok düşük bir ısıda üretilmiş bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Ürünün öne çıkan özellikleri arasında kas gelişiminde etkili olan Bcaa amino asitlerini her servisinde 6000 mg sağlaması, yine her servisinde 6000 mg Glutamin içermesi, Aspartam içermemesi ve tatlandırıcı olarak dünyaca ünlü olan Splenda ile aromalandırılması, çok düşük oranda yağ ve şeker içermesi gibi özellikler yer alıyor. Ürünü içerik ve performans olarak değerlendirdiğimizde yüksek protein ihtiyacı isteyen spor aletleri kullananların bu ürün ile bu proteini çok rahat bir şekilde karşıladığını görebiliriz. Ayrıca ürün daha iyi verim vermesi amacıyla neredeyse hepimizin tanıdığı dünyaca ünlü patentli DigezYme sindirim enzimleri içeriği ile zenginleştirilmiş spor yapanlar için en iyi protein takviyelerinden biri olarak gösterilmektedir. Ürünü içerik ve performans yönüyle değerlendirdik. Şimdi de ürünün lezzet ve kullanım kolaylığının ne derecede olduğuna bir bakalım.

Lezzet ve Kullanım Kolaylığı

Spor için gıda takviyesi ürünleri alanlar genellikle toz formda üretilen ürünlere daha çok dikkat ediyorlar. Çünkü toz formda üretilen ürünler su takviyesi ile alındığı için ister istemez o servisi bitirene kadar o ürünlerin tatlarını almak zorundalar. Hal böyle olunca ürünler için tat oldukça önemli bir unsur olarak değerlendiriliyor. Amix Protein Whey Protein ürünün toz formda 3 aroma ile satışa sunulduğunu ve dünyaca ünlü Splenda ile tatlandırıldığını duyanlar tabi ki de tat olarak bu ürünün nasıl bir tada sahip olabileceğini az çok tahmin ederler. Ürünün tat yönüyle aklınızda soru işareti bırakmayacağını söyleyebiliriz. Tiksindirecek bir tadı olmayan Amix Protein Whey Protein toz formunun çilek, muz ve vanilya aromalarıyla damak zevkinizi süsleyecektir. En iyi protein takviyelerinden biri olan bu ürünün kullanımı oldukça kolay. Ürün 1 ölçek ( 30 gr ) tozun 300 ml su ile karıştırılmasıyla tüketilmektedir. Ürünü kullanmak isteyenler aşağıda verilen kullanım tavsiyesinde yer alan detaylar ile birlikte ürünü kullanmalıdırlar. Şimdi gelelim bu ürünün piyasa hangi fiyatlarla satıldığına.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Öncelikle bu ürünün tutulan bir ürün olması nedeniyle geniş bir pazara sahip olduğunu belirtebiliriz. Öyle ki Türkiye’nin en büyük alışveriş sitelerinde bile bu ürünü rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Ürünü satın almak isteyenler orijinal bir ürün olmasına dikkat etmek kaydıyla birçok siteden bu ürünü temin edebilirler. Genellikle bu ürün piyasada 140 – 190 TL arası değişen fiyatlardan satışa sunuluyor. Ürünü bulmak hiç de zor değil. Sipariş verirken ayrıca içinde bulunmasını istediğiniz aromayı da seçmeyi ihmal etmeyiniz. Ürünü satın alanlar bir alt başlık da belirteceğimiz kullanım tavsiyeleri doğrultusunda ürünü tüketmelidirler.

Kullanım Tavsiyesi

Ağır sporlarla uğraşan sporcular için mükemmel bir protein desteği Amix Protein Whey Protein ürünü ile artık hazır. Bu ürün birçok noktada satılan sadece ağır sporlar ile ilgilenenleri değil yüksek protein desteği bulmak isteyen herkesin alabileceği bir üründür. Ürünün iyi verim vermesi için kullanım talimatları oldukça önemlidir. Peki bu ürünün kulanım tavsiyesi ne ? Öncelikle toz formda satılan bu ürünün başlangıç ve orta seviyelerde spordan hemen önce 1 ölçek ( 30 Gr ) tozun 300 ml su ile karıştırılmasıyla tüketilmesi gerektiğini söylememiz gerekiyor. Ürünün ilerleyen seviyesinde ise ürünü spordan 45 dakika önce ve spordan hemen sonra 1 ölçek ( 30 gr ) 300 ml su ile tüketmek gerekiyor. Başlangıç ve orta seviyeleri aynı olup ileri seviyesi farklı olan Amix Protein Whey Protein ürününü 18 yaş altı kişiler ve hamileler kullanmamalıdır. Faydasını görmek isteyen herkesin kullanım tavsiyelerini dikkate alarak bu ürünü kullanmalarını belirtmek isteriz. Şimdi gelelim ürünün inceleme özetine.

İnceleme Özeti

Ürünü mercek altına alanlar için inceleme özetinde bulunalım. Amix Protein Whey Protein ürünü protein gıda takviyeleri arasında oldukça trend bir ürün. 2000 gr olan ve 66 servisten oluşan bu ürün yüksek teknolojiler ile düşük bir ısı ile üretilmiştir. Amix Protein Whey Protein içerisinde 6000 mg Bcaa amino asit içerir. İçerdiği amino asitler kas gelişiminde oldukça büyük bir etkiye sahip. Ürünün amino asit içermesinin yanı sıra 6000 mg Glutamin içerdiğini de unutmamak lazım. Ayrıca çok düşük oranda yağ ve şeker içeren bu ürün DigezYme sindirim enzimleri içermektedir. Tatlandırıcı olarak Splenda içeren Amix Protein Whey Protein çilek, muz ve vanilya aromaları ile satışa sunulmuştur. Aldığı üründe tada önem verenler için ürünün oldukça iyi bir tada sahip olduğunu söyleyebiliriz. Tabi aromasını seçmek tamamen size kalmış. Ürünü kullanmak isteyenler belirttiğimiz evrelerde ürünü 1 ölçek ( 30 gr ) tozu 300 ml su ile karıştırarak tüketmeliler. Hamileler ve 18 yaş altı kişilerden uzak tutulması gereken Amix Protein Whey Protein ağır spor yapanların protein ihtiyaçlarını karşılamaları için mükemmel bir destek sunmaktadır. Üürün hakkında bütün detayları sizinle paylaştık. Eğer siz de Amix Protein Whey Protein 2000 Gr ürününü kullanmak isterseniz bu yazıda belirttiğimiz bilgiler ışığında ürünü temin edebilirsiniz.

 

Bu Yazı İlginizi Çekebilir: My Protein İmpact Whey İncelemesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here