Ana Sayfa Basen Eritme Bölgesel Zayıflama | Zayıflama Yöntemleri

Bölgesel Zayıflama | Zayıflama Yöntemleri

4706
0
PAYLAŞ
  • 1
  •  
  •  
Bölgesel Zayıflama
Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama Yolları

Aşırı kilolar birçok insan içim sorun olsa da kadınların pek çoğunda olan bölgesel anlamda kalçada oluşan fazla kilolanma, bölgesel kilolanmaya en önemli örnektir. Kadınlarda kalça bölgesinde iken erkeklerde ise göbek bölgesinde olan kilolanmadan kurtulmak için bölgesel zayıflama mümkün mü sorusuna cevap bu sebeple önemlidir. Bölgesel yağlanma da ki en önemli sebep hormonlardır. Bu bölgelerde ki yağların eğer ki daha önce diyet yapıp kilo vermeyi başardıysanız ne kadar zor eridiğini de görmüşsünüzdür. Bölgesel zayıflama durumu diyet ve egzersizler ile mümkün olmayan bir şey olup diyet ve egzersiz yaparak vücudunuzun her bölgesinden eşit oranda yağ gitmesini sağlayabilirsiniz. Bölgesel anlamda yağın en çok olduğu bölgelere öncelik verme şansı maalesef bulunmamaktadır. Ancak teknolojinin yardımı ile çeşitli bölgesel zayıflama anlamında aşamalar kaydedilmiştir. Bölgesel zayıflama yöntemlerinde teknolojinin geliştirerek insanlara sunduğu yöntemlere bakacak olursak, yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri

Vshape
Vshape

Vshape Bölgesel Zayıflama Yöntemi

Olumlu anlamda etki gösteren çeşitli bölgesel zayıflama yöntemlerinden bir tanesi olan ve yapılan diyetler ile dahi kurtulamadığınız bölgesel yağlardan kurtulmanızı sağlayan Vshape bölgesel zayıflama yöntemi, bölgesel zayıflama yöntemleri arasında en bilinenlerdendir. Her geçen gün gelişen teknoloji ile gelişmekte olan bölgesel zayıflama yöntemleri arasında yer alan bu yöntem şu şekilde uygulanmaktadır.

Vshape bölgesel zayıflama ya da incelme yöntemi, vücudunuzda ki lokal fazlalıklardan kurtulmanızı sağlayan ve selülit sorunuyla savaşmakta olan bir yöntemdir.

Vshape bölgesel zayıflama yöntemi; vücutta bulunan yağ hücrelerini hedef alan ve parçalayıp dışarı atan soğuk ultrason ile radyo frekans teknolojilerini bir araya getirmektedir. Diğer hücreleri etkilemeden, vücudunuza zarar vermeden uygulama işlemini gerçekleştiren Vshape bölgesel zayıflama yönteminin ayrıca cildi sıkılaştırmaya ve düzleştirmeye de faydası vardır.

Vshape bölgesel zayıflama yöntemleri arasında kalça ve karın gibi her bölgede kullanımı yapılabilen bir yöntemdir.

Zeltiq Bölgesel Zayıflama Yöntemi

Zeltiq Bölgesel zayıflama yönteminde ise yağların eritilmesi yerine dondurulması işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu yöntem sayesinde %30 daha fazla verim sağlamaktadır. Bu bölgesel zayıflama yönteminin uygulandığı alanda ki yağ hücrelerinin sıcaklığı sıfır dereceye dek düşürülmektedir ve kristalize edilen yağ hücreleri etkisiz bir hücre oluyorlar ve bu sayede ölüyorlar. Sonrasında karaciğer bu ölü hücrelerin vücuttan atılma işlemini gerçekleştirerek bölgede incelme olmasını sağlamakta oluyor. Tamamen zararsız olan ve sağlık açısından negatif bir etkisi olmayan bu bölgesel zayıflama yöntemi, bölgesel anlamda kilolarından kurtulmak isteyenler için ideal bir yöntemdir.

Bölgesel zayıflama yöntemi görüldüğü üzere diyet ve egzersizlerle etkili bir şekilde gerçekleştirilebilecek bir yol değildir. Günümüzde gelişen teknoloji

zeltiq zayıflama
zeltiq zayıflama

ile bölgesel anlamda uygulanması mümkün olan, bölgesel incelme sağlayan yöntemler uygulanabilmektedir.

Kalça veya karın bölgesinde biriken, hormonlar sebebi ile tek bölgeye yığılan aşırı kilolardan kurtulmak bölgesel zayıflama yöntemleri ile kurtulmak mümkündür. Sağlık açısından kesinlikle vücudunuza bir zarar gelmeyecek olup; sizi daha ince ve sağlıklı bir kiloya sahip vücuda ulaşmanızda yol arkadaşı olacaktır. Bölgesel zayıflama yöntemleri her geçen gün gelişerek daha ileri seviyeye gitmektedir ve insanlara bu alanda en iyi hizmeti sunmaktadır. İlerleyen günlerde gelişmiş bölgesel zayıflama yöntemlerinin de kullanıcılar ile buluşacağını ve bu yöntemlerin nasıl gerçekleşeceğini de şimdiden birçok bölgesel zayıflama yöntemini uygulayan kişi merak etmektedir.

Bölgesel zayıflama yöntemleri, kalça ve karın dışında ki bölgelere de uygulanabilecek yöntemler olup; bölgesel incelmeyi gerçekleştiren zararsız yöntemlerdir. Sizde uygulayarak fit ve aşırı kilolarınızdan kurtulmuş bir şekilde yaşama merhaba diyebilir, sağlıklı vücuda kavuşabilirsiniz.

Bölgesel Zayıflama Egzersizleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here