Ana Sayfa Sporcu Gıdaları Bpi Whey Hd Protein

Bpi Whey Hd Protein

2208
0
PAYLAŞ
  •  
  •  
  •  

Türkiye pazarına yeni gelen ürün olarak bilenen, BPİ WHEY protein tozu olarak en iyisini sunmaktadır. Amerikan asıllı olan firma kalitesi ve güvenilirliği ile rakiplerine fark atmayı başarmıştır.

BPİ WHEY HD PROTEİN içeriği

33 servisi bulunarak 1000 gramdan oluşan ürün içeriğiyle göz doldurmaktadır. İçeriğinde 24 gram protein, 6,7 gram BCAA, 5,2 gram glutamin ile istenen amino asit çeşitlerini bir arada bulundurur. 3çeşit aroması bulunmaktadır.

Bpi whey hd protein ne işe yarar

Sporcunun hacimlenme, yani kas yapmaya karar verdiği dönemde harcadığından fazla kaloriye ihtiyaç duymaktadır. Kas yapma dönemde ise oluşan yağlardan kurtulmak kaslarının görünür hale getirmek çok önemlidir. Ürün içeriğinde ki 6,7gram BCAA ile sporcunun bu dönemlerde en büyük destekçisidir. İstenen miktarı bulabileceği enerjiye sahiptir.

İçerisinde yağ, şeker ve karbonhidrat miktarları ise ideal oranlarda barındırarak performansı olumlu yönde etkilemektedir.

Bpi whey hd protein faydaları

Bünyesinde barındırdığı oranların düzenli ayarlayan ürün, sporcuların önemli dönemlerinde tek ürünle kolay çözüm sağlamaktadır.

Saf özelliği ile hızlı etki eden özelliği bir arada barındırmasıyla kısa zamanda büyük çözüm sağlar.

Porsiyon başına 24 g protein ve 5 g dan fazla glutamin ile istenen sonuca götürmektedir.

Bpi whey hd protein nasıl kullanılmalı

Antremandan 1 saat önce ve sonra olmak üzere günde 2 kere 1,5 ölçekürün 200 ml su ile tüketilmelidir.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir: Casein Nedir? Nasıl Kullanılır?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here