Ana Sayfa Kilo Alma En İyi 10 Kilo Aldırıcı | Kilo Aldırıcılar

En İyi 10 Kilo Aldırıcı | Kilo Aldırıcılar

9157
5
PAYLAŞ
 • 18
 •  
 •  

Kilo aldırıcı, Birçok insan aşırı kiloları sebebiyle kilo verdirici ararken aynı zamanda kilo almak isteyen, daha fazla hacimlenmek isteyen insanlarda bulunmaktadır. En iyi 10 kilo aldırıcıyı inceleyecek olursak, bunlara sırasıyla başlayalım.

Yazımıza başlamadan önce şunları hatırlatmakta fayda var. Kilo aldırıcı ilaçlar supplement olarak nitelendirilen besin takviyeleridir. Yani ilaç değildir. Bu yüzden bu kilo aldırıcı ürünleri kullanarak sağlıklı kilo alabilirsiniz. Hızlı kilo alma ile ilgili daha önce bir yazı yazmıştık.

En İyi 10 Kilo Aldırıcı | Kilo Aldırıcılar

1. SSN Mass Refuel ® 5000 Gr

En iyi 10 kilo aldırıcıdan biri olan SSN Mass Refuel 5000 gr Gainer; kutu başına 45 porsiyon içeren ve düşük yağ oranına sahip bir kilo aldırıcı üründür.  Ürün protein kaynağı olarak tamamen wheyden oluşmaktadır. Ve içeriğinde İngiltere menşeili Palatinose™ içeriği mevcuttur. Tadı da son derece lezzetli ve hafiftir. İçeriği ile fark yaratan bir ürün olduğunu söyleyebiliriz.

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

2. Elite Labs Mass Muscle Gainer 4608 Gr

Aslında birinci sıraya almamız gereken bu ürünü fiyat performansı da çok iyi olmasına karşın ikinci sıraya almamızın sebebi ülkemizde çok fazla satışının olmamasıdır. İnternette kısıtlı sitelerde satışı olan bu ürüne efsane adını koyabiliriz. Zaten ABD ‘deki sloganı ” king of the gainer ” yani gainerların kralı. Yağlanmadan size sağlıklı bir şekilde kilo almanızı sağlayan bu ürün  bir servisinde 1000 kalori içeriyor. Bunun haricinde mükemmel bir içeriğe sahip.

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

3. Nutrich Nutrition Mass Gainer 6000 gram

En iyi 10 kilo aldırıcılar arasında 3.sırada yer alan bu ürün, lezzet bakımından oldukça iyi bir tada sahiptir. Aroması sütlü çikolatalıdır. 6 kg ve 3 kg lik ambalajlarda satılmaktadır. Hammadde yurtdışından temin edilip Türkiye’de ambalajlanmaktadır. Ürünün şeker oranı çok düşük olup ASPARTAM ve YAPAY RENKLENDİRİCİ içermemektedir. 110 gramında servisinde 410 kalori vardır. 55 servistir. Ekstra multivitamin, glutamin ve kreatin ilave edilmiştir. Ürünün üzerinde orijinalliğini belirten hologram mevcuttur. Fiyatı ise 169.90 TL ‘dir. Servis sayısı, içeriği ve fiyatına baktığımızda en alınabilir kilo aldırıcı hacim ürünleri arasında gösterebiliriz.

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

4. Powerlife Nutrition Mass Gainer 4590 Gr

Hammaddesi ALMANYA’dan temin edilip Türkiye’de İzmir’de EGE VİTAMİN tesislerinde ambalajlanan aroması ve kaliteli içeriğiyle dikkatleri üzerine çeken bir üründür. Çikolata-Kapuçino aroması keyifli bir içimi de yanında getirmektedir. Fiyatı ise 180 TL’dir. Servis başına kalori miktarı 636 kaloridir. Vitamin ve amino asit profili de zengindir.

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

5. Multipower Mass Gainer

Servis başına 637 kalori içeren Multipower Mass Gainer, kilo aldırıcı diğer ürünlere oranla yüksek miktarda proteine sahiptir. Alman bir firma tarafından üretilen ürün, içerisinde kompleks proteinler içermektedir. Ayrıca son olarak en iyi 10 kilo aldırıcılar arasında zengin B vitamini içeriğine sahiptir. Multipower Mass Gaine 5440 gramı 349 TL’dir

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

6. Olimp Gain Bolic

0’a oldukça yakın olan bu kilo aldırıcı ürün, adını gün geçtikçe duyurmayı başarmaktadır. %80 oranında karbonhidrat miktarına sahip olan Olimp Gain Bolic, Taurin hammaddesini içerisinde bulundurmaktadır. 4000 gr Olimp Gain Bolic ürünü 209 TL fiyatındadır.

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

7. The Protein Works Total Mass Matrix 5000 gr

İngiltere ‘de Everton FC ‘nin resmi supplement tedarikçisidir.  Ürün yüksek karbonhidrat, protein içerir. Farklı bisküvi aromasıyla oldukça ilgi görmektedir. Servis başı %33.5 whey proıtein konsantresi içerir. %8 süt proteini konsantresi, %8 oranında ise kalsiyum kazeinat içerir. Yağlanmadan hacim kazanmak isteyenler için ideal bir üründür çünkü şeker oranı çok düşüktür. Ürün ayrıca helal sertifikalıdır. Ürün içeriğinde ayrıca omega3 , MCT ve orta zincirli trigliserid ve keten tohumu mevcuttur. Ürün ayrıca doğal aroma ve doğal tatlandırıcı içeriri. Informed Sports Sertifikalı hammadde mevcuttur. Ürünü bu linkten satın alabilirsiniz.

Optimum Serious Mass8. Optimum Serious Mass

Sade bir ürün olup etkili olma özelliğini koruyan bu ürün, fiyat olarak oldukça avantajlıdır. Servis başına 1250 kalori içeren bu ürün, en iyi 10 kilo aldırıcılar arasında etkili bir üründür. 139 TL gibi oldukça hesaplı bir fiyatı vardır.

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

9 . Sci-Mx Muscle Meal Hardcore Gainer 5270 Gr

İngiltere’nin en önemli markalarından birisi olan Sci-mx ‘in gainer ürünü içerik olarak üst düzey bir üründür. Bir servisinde 587 kalori içerir. 5270 gram fiyat ise 329 TL’dir.

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

Dymatize Super Mass Gainer10. Dymatize Super Mass Gainer

Multivitamin içeriğine sahip olan bu ürün servis başına 1300 kalori içermektedir. 209 TL gibi oldukça uygun fiyata sahip olan bu ürün, en iyi 10 kilo aldırıcı arasında tercih edilesi bir üründür.

Kilo almakta zorluk çekenlere bu kilo aldırıcı supplementleri kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Fakat öncelikle besinlerle kilo almaya çalışmalısınız. Çok yemek yiyorum yine de kilo alamıyorum diyenler için bu kilo aldırıcı supplemenler daha çok işe yaracaktır.

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

Hacim ve kilo aldırıcılar konusunu daha önce de ele almıştık okumanızı tavsiye ediyorum. (Hacim ve Kilo Aldırıcılar)

Kilo almak için günlük harcadığınız karbonhidrat miktarından daha fazla karbonhidrat alımı gerçekleştirmeniz gerekiyor en basit anlatımıyla. Bu sağlayabilmek için karbonhidrat düzeyi yüksek besinlere yönelmek gerekiyor. Yüksek karbonhidrat içeren besinler arasında patates, hamur işleri, tatlılar sayılabilir. Yine de kilo alamıyorum diyorsanız şurada kilo aldırıcı karbonhidrat tozları ve kilo alma ile ilgili bilgiler verdik.

Buradaki tüm ürünleri %100 orijinal ürün garantisiyle aloprotein.com adresinden satın alabilirsiniz.

5 Yorumlar

  • Merhaba Uğur ;

   Weider mega mass listeye koymamış olmamızın sebebi aslında çok basit. %50 si toz basit şekerden oluşan sağlıksız Avrupa ve Amerika’nın orta sınıf markası bir gainer ürünü 500 lira ve üzerine ülkemizde satılınca haliyle içerik ve fiyat performansını oranlayınca ilk 10′ a girmeyi bırakın en iyi 30 kilo aldırıcı listesine bile weider mega mass’ı koyamıyoruz. Fiyatları 199-229 bandına ülkemizde çekilirse eğer listeye vucutgelistirmeteknikleri.com ailesi olarak düşünebiliriz.

   Teşekkürler.

 1. Vitargo gibi bi kilo aldırıcının ilk sırada olmaması beni şaşırttı işin kötü yanı ilk 10 da bile değil, bi yanlışlık olmasın hava olmasın.

 2. Hardline Progainer İçeriğine baktıgımızda bence kesınlıkle 1. sırayı haketmiyor,sebebine gelicek olursak 1 servisi 200 gr ve bu serviste olan karb. mıktarı 153 gr lakın bu karbın kaçı şekerden gelıyor bunun hakkında hiç bir fikrimiz yok ve bu şüphe uyandırıcı.
  Benim şahsi fikrimi deyinecek olursak, bence burda 1.sırayı dymatize hakediyor sebebi ise;
  1 servisi 334 gr ve bu gramajın 252 sı karbonhıdrat , dahda onemlısı bu 252 gr karbonhıdratı sadece 19 gr şeker buda çok ıyı bı rakan diğer bi avantajı ise yuksek mıktarda bcaa ,glutamın ve protein oranı benım için gayet cazip, tat olarak sadece not kırabılırım fıyat olarakda orta seyirde ve tatminkar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here