Ana Sayfa Kilo Alma En iyi 5 Kilo Aldırıcı

En iyi 5 Kilo Aldırıcı

8358
1
PAYLAŞ
  • 3
  •  
  •  

Vucutgelistirmeteknikleri.com olarak sizlere en iyi 5 kilo aldırıcıyı listeledik.

 

Satın Al

1- SSN Mass Refuel ® 5000 Gr

Son zamanların en popüler Karbonhidrat / Gainer ürünü haline gelen SSN Mass Refuel ® 5000 Gr, yüksek karbonhidrat içeriğine ve %100 whey protein içeriğine sahip bir üründür. Bunu vurgulamakta fayda görüyoruz. Ürün içerisinde hiçbir şekilde whey harici bir protein kullanılmamıştır. Kullanıcının günlük karbıonhidrat ve protein miktarını karşılamada gayet yeterli ve etkili olan SSN Mass Refuel 5000 gr, en iyi 5 kilo aldırıcı arasında yer alacak önemli özelliklere sahiptir. Multi vitamin içeriğine sahip olan ürün, her bir servisinde 413,75 kalori barındırmaktadır. İngiltere’den patentli Palatinose™ içeriğine sahiptir. Palatinose içerği hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Ürün yapay renklendirici ve aspartam içermemektedir. Diğer öne çıkan yanları ise şöyledir:

– Servis başı 4 gr glutamin

– Servis başı 3 gr kreatin

– Servis başı 2 Gr Multivitamin ve Mineral Karışımı

– Servis başı 20 gr protein

– Servis başı 82 gr karbonhidrat karışımı

Satın almak için tıklayın: SSN Mass Refuel 5000 gr

Satın Al

2- The Protein Works Total Mass Matrix  

En iyi 5 kilo aldırıcı arasında yer alan, Kilo aldırıcı ürünlerin başında gelen bu ürün birçok sporcu tarafından tercih edilmektedir. Özellikle kilo almada sıkıntı yaşayan sporcular için oldukça iyi bir alternatiftir. Bu ürünün en önemli özelliği ve aynı zamanda ürünü en iyiler arasına ekleten durum ürünün içeriğindeki protein miktarlarını yüzdeleridir. Ürünün içeriğinde % 33.5 whey protein bulunmaktadır. Ürünün bir diğer önemli özelliği ise bisküvi lezzetinde olup bu şekilde kolay tüketim sağlamasıdır. Ve belki de en önemli noktalardan birisi ürünün az miktarda şeker içermesidir.

Peki, ürünün az miktarda şeker içermesi ne işimize yarar? Ürünün az miktarda şeker içermesi kilo alım esnasında yağ kütlesinin artmamasını değil kas kütlesinin artmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda ürün helal gıda sertifikasına da sahiptir. Bu yönüyle gönül rahatlığı ile tüketilebilmektedir

Satın almak için tıklayın: Matrix The Protein Works Total Mass

ürünleri arasında gösterebiliriz.

Satın almak için tıklayın: Nutrich Mass Gainer

 

olim-gainbolic-yeni-gainer
Satın Al

3- Olimp Gainbolic 6000 

En iyi 5 kilo aldırıcıdan birisi olan Olimp Gainbolic 6000 toz formda bir Karbonhidrat / Gainer ürünüdür. Olimp Gainbolic 6000 her bir servisinde 386 kalori içermekte olan bir üründür ve sıfıra yakın denebilecek kadar bir yağ oranına sahiptir. %80 Karbonhidrat oranı ile dikkat çeken Olimp Gainbolic 6000 dünyanın en saf kreatin Monohidrat hammadde olan Creapure ile Taurin içeriğine de sahiptir. En iyi 5 kilo aldırıcıdan birisi olan bu ürün, gayet başarılı bir sonuç sunmaktadır.

Satın almak için tıklayın: Olimp Gainbolic 6000

 

dymatize-super-mass-gainer-5433-gram-200x200
Satın Al

4- Dymatize super mass gainer 

En iyi 5 kilo aldırıcı arasında yer alan Dymatize super mass gainer, toz formda olan kompleks bir karbonhidrat / mass üründür diyebiliriz. Oldukça yüksek miktarda kompleks Karbonhidrat içeren bu ürün, bir servisinde 1300 kalori barındırmaktadır. En iyi 5 kilo aldırıcıdan olan Dymatize super mass gainer, 254 gram karbonhidrat ve 52 gram proteini içerisinde barındırmaktadır. Hacim kazanmaya çalışan sporcuların ek kalori alımına yardımcı olan bu kilo aldırıcı ürün ayrıca 1500 mg Kreatin Monohidrat içermekte olan bir üründür.

Satın almak için tıklayın: Dymatize super mass gainer

 

 

Satın Al

5- Nutrich Nutrition Mass Gainer 6000 gram

En iyi 5 kilo aldırıcılar arasında 3.sırada yer alan bu ürün, lezzet bakımından oldukça iyi bir tada sahiptir. Aroması sütlü çikolatalıdır. 6 kg ve 3 kg lik ambalajlarda satılmaktadır. Hammadde yurtdışından temin edilip Türkiye’de ambalajlanmaktadır. Ürünün şeker oranı çok düşük olup ASPARTAM ve YAPAY RENKLENDİRİCİ içermemektedir. 110 gramında servisinde 410 kalori vardır. 55 servistir. Ekstra multivitamin, glutamin ve kreatin ilave edilmiştir. Ürünün üzerinde orijinalliğini belirten hologram mevcuttur. Fiyatı ise 169.90 TL ‘dir. Servis sayısı, içeriği ve fiyatına baktığımızda en alınabilir kilo aldırıcı hacim

Satın Almak İçin Tıklayınız: Nutrich Mass Gainer

Diğer kilo ve hacim aldırıcı karbonhidrat tozu ürünleri: https://www.aloprotein.com/kilo-ve-hacim

1 YORUM

  1. Parası olan arkadaşlar için weider mega mass tavsiye ederim. 1 ayda sporla birlikte 8 kilo aldım ve ısınma programıyla kolum 4 cm, omuz 6 cm genişledi. Çok faydalı bir ürün fakat Türkiye şartları için aşırı pahalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here