Ana Sayfa Sporcu Gıdaları En İyi 5 Yağ Yakıcı

En İyi 5 Yağ Yakıcı

14448
0
PAYLAŞ
A man diets and exercises from fat to fitness in before and after series of 3D renders
  • 7
  •  
  •  

Sizler için En İyi 5 Yağ Yakıcı listemiz.

image14145842171414584217T95
Satın Al

1- Universal Animal Cuts 

En iyi 5 yağ yakıcı arasında ilk sırada yer alan Universal Animal Cuts kapsül ve tablet formunda olan termojenik bir ürün şeklinde tanımlanabilir. Universal Animal Cuts, 1977 yılından günümüze dek Supplement üretimi yapan Universal markasının bir ürünü olup termojenik kategorisinin en ünlü ürünü olarak bilinmektedir. Universal Animal Cuts ileri seviye kullanıcılar için 21 servis içeren bir üründür. En iyi 5 yağ yakıcıdan olan bu ürün kompleks metabolik ve  tiroid içeriklerini içerisinde barındırmaktadır. Koruyucu içerik olarak Universal Animal Cuts bünyesinde Zencefil kökü gibi benzeri bitkisel bileşenlere sahip bir üründür. Bu yağ yakıcı ürünü kullanırken bol miktarda su tüketilmesi gerektiğini unutmamalısınız. Orta seviye kullanıcılar için 412 servis içerir. 

Satın almak için tıklayın:  Universal Animal Cuts

 

grenade_thermo_detonator_100_kapsul_4929
Satın Al

2- Grenade Detonator 

Kapsül formda olan ve termojenik bir ürün olan Grenade Detonator, en iyi 5 yağ yakıcı ürünlerden birisi olarak gayet başarılı olduğunu özellikleri ile göstermiştir. Kategorisi içerisinde en başarılı ürün olarak tanımlanabilecek Grenade Detonator; İngiltere de ödül almıştır. Diyet döneminde olmanız halinde sağlıklı sonuçlar elde edebileceğiniz Grenade Detonator ürünü, bir kutusunda 50 servis bulundurmaktadır. İçeriği ile birçok ödülü alan ve en iyi 5 yağ yakıcıdan birisi olmasının nedenini ödülleri ile de açıklayabileceğimiz Grenade Detonator kompleks içeriği ile aynı zamanda enerji artışını da sağlamakta etkili bir üründür. Ayrıca sıradışı tasarımları ile de büyük ilgi gören bir ürün olduğunu belirtmeliyiz.

Satın almak için tıklayın: Grenade Detonator

nutrich-carnirich-3000mg-thermo-1000ml
Satın Al

3- Nutrich Carnirich Thermo 3000 mg 1000 ml 

En iyi 5 yağ yakıcı arasında yer almakta olan Nutrich Carnirich Thermo 3000 mg 1000 ML ; Sıvı formu olan bu yağ yakıcı ürün bu sebeple daha hızlı bir emilim özelliğine sahiptir. Servis başına 3000mg Karnitin içermektedir ve enerjide artış sağlayan Taurin içermektedir. Bunun yanı sıra kafein, b6 vitamini, c vitamini, yeşil çay ekstratı gibi ürünlerle güçlendirilip termojenik etki sağlanmıştır. İçerik ve fiyat performansına bakılacak olursa yerini ürün haketmektedir. Servis sayısı 33 olan Nutrich Carnirich Thermo 3000 mg 1000 ML en iyi 5 yağ yakıcı üründen birisi olarak kullanıcılara tavsiye edilmektedir.

Satın almak için tıklayın: Nutrich Carnirich Thermo 3000 mg 1000 ml

Satın Al

4- Powerlife Nutrition Carnimax

Anavatanı Türkiye olan bu ürün birçok spor dalındaki kişilere alternatif bir ürün olmakla Dünya ülkeleri tarafından da tanınmaktadır. Bu ürünün içeriğinde bulunan ana maddesi Almanya’ dan ithal edilmektedir. Türkiye’ de üretilmiş olmasından dolayı fiyatı diğer yağ yakıcılara nazaran daha düşüktür. Buda ülke ekonomisine bakıldığında kişilerin rahatlıkla alabilecekleri düzeylerde bir fiyat olduğu açıkça görülmektedir. Ürünün 1 servisinde yani 1 ölçeğinde 3000 mg karnitin bulunmaktadır. Aynı zamanda içeriğinde yeşil çay, kafein ve B6 vitaminide bulunmaktadır.

Satın almak için tıklayın : Powerlife Nutrition Carnimax

ssn-carniflame-20-ampul-500x500
Satın Al

5- SSN Carniflame 3000 mg 20 Ampul

En iyi 5 yağ yakıcı ürünlerden üçüncü olarak SSN Carniflame 3000 mg 20 Ampul ürününü söylememiz mümkündür. Ürün 20 ampul-şişeden oluşmaktadır. 3000 mg l-carnitine takviye olarak birçok madde ile desteklenip termojenik forma getirilmiştir.  Dikkat çeken özellikleri aşağıdaki gibidir.

  • Termojenik özelliği
  • Multivitamin Takviyesi
  • Taurin ve Kafein içermesi
  • Krominyum Pikonat İçeriği Sayesinde İştah Kesici Etki
  • Yeşil Çay Ekstresi ile Yağ Yakımını Hızlandırıcı Özellik

Satın Almak için tıklayın: SSN Carniflame 3000 mg 20 Ampul

Yağ yakıcı diğer CLA ve Karnitin ürünler; https://www.aloprotein.com/l-karnitin-cla

Güncelleme: 23.05.2018

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here