Ana Sayfa Protein Tozları En İyi 10 Protein Tozu | En Çok Tercih Edilen Proteinler

En İyi 10 Protein Tozu | En Çok Tercih Edilen Proteinler

15099
3
PAYLAŞ
 • 8
 •  
 •  

En İyi Protein Tozu

 

En İyi 10 Protein Tozunu sizler için inceledik ve sıraladık. Vücut geliştirmede en çok tercih edilen En iyi protein tozlarının özellikleri ve fiyatlarını detaylandırdık.

 

En iyi protein tozlarını incelemeden önce protein tozları hakkında genel bilgi almak istiyorsanız daha önce yazmış olduğum şu başlıklara da göz atabilirsiniz.

Protein Tozu çoğu sporcunun başvurduğu, vücut gelişiminde etkili olması sebebiyle düzenli olarak kullandığı bir destekçidir. Bunlardan en iyi 10 protein tozunu incelersek şu şekildedir.

 Vücut Geliştirmede En Çok Tercih Edilen 10 Protein Tozu!

Sizler için en iyi 10 protein tozunu listeledik. Protein tozları ile ilgili daha derinlemesine bir bilgi istiyorsanız yazımızın başında verdiğimiz diğer yazılara da göz atmanızı tavsiye ederim.

 

optimum gold standard whey protein tozu1.Optimum Gold Standart Whey

En iyi protein tozu arasında yer alan optimum gold standart whey, Amerika’da en gözde protein tozlarındandır. Son derece makul fiyata sahip olan bu protein tozu, kaliteli bir whey içeriğine sahip olması, ek izole whey protein içeriği ve 5500 mg BCAA amino asit içeriği bulunmaktadır. Fiyat aralığı ise 229 –239 TL arasındadır. Online olarak veya sporcu ürünleri satan yerlerden bu protein tozunu temin edebilirsiniz. Optimum whey aynı zamanda dünyanın en iyi ürünleri arasında olduğunu gösteren ödüller almıştır.

Ürünü ayrıntılı incelemek için “Optimum Whey”

2.Multipower Whey Protein Isolate 100
En iyi 10 protein tozunda dördüncü sırada yer alan Multipower Whey Protein Isolate 100’ün en önemli özelliği içerisinde %100 Izole Whey proteinden elde edilmiş bir ürün olmasıdır. 0 yağ, şeker ve karbonhidrat oranına sahip olan bu protein tozu, %90’ın üstünde Whey Protein oranına sahiptir. Yüksek miktarda da BCAA amino asit oranına sahiptir. Ayrıca oldukça çabuk emilim süresi de özelliklerinden bir tanesidir. 

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

3- The Protein Works Whey Protein 80 2000 gr

Sporcular tarafından en çok tercih edilen ürünlerin arasındadır The Protein Works Whey İngiltere anavatınıdır. İçeriğinde yüksek oranda protein ve az miktarda karbonhidrat barındırmasından dolayı sporcular tarafından tercih edilmektedir. Ürün toz şeklinde üretilmiştir. Ürünün helal sertifikası bulunmaktadır. Ürünün içerisinde domuz veya domuzdan elde edilen herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır. Sağlık açısından önemli olan bu ürün çölyak hastası olupta spor ile uğraşan kişilere de glütensiz bir olanak sağlamaktadır.

 • 7 Gram Protein
 • 7 Gram Karbonhidrat
 • 1 Gram Yağ
 • 3 Gram Şeker

Satın almak için tıklayın: The Protein Works Whey Protein

4- Nutrich Prorich Whey Protein 2310 gr

Nutrich Prorich vücut geliştirme sporu veya günlük protein ihtiyacını karşılamak isteyen kişiler için verimli bir yapıda formülize edilmiş Whey Protein ürünüdür. Aynı zamanda içeriğinde bulunan aminoasitler sayesinde kas kütlesi artışını olumlu yönde etkilemektedir. Ürün içerisinde konsantre ve izole whey içermektedir. Lezzet bakımından sporcular tarafından tercih edilen ürünlerin arasında yerini almaktadır.

 • Enerji 128kcal
 • Protein 23gr
 • Yağ 1gr

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

dymatize_iso_100_hydrolyzed_100_whey_protein_tozu5. Dymatize ISO 100
En iyi 10 protein tozu arasında 6.sırada yer alan Dymatize ISO 100, Dymatize markasının çıkardığı en etkili ürünlerinden biridir. İzole protein içeriğine sahiptir ve 0 yağ, şeker içermektedir. Çabuk emilim ve Hidrolize edilmiş İzole Protein içeriğine sahiptir. 279 ila 299 TL arasında bir fiyata sahiptir. Emilim hızı yüksek proteinler genellikle antrenman sonrasında tercih edilmektedir.

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

6. SSN %100 Whey Protein 2220 Gr
%100 whey içeren 74 servis olan sütlü çikolatalı bir üründür. Tadı hafiftir. İçtikten sonra midede şişkinlik hissi oluşturmaz. %100 Almanya menşeili whey protein içerir. Ayrıca düşük yağ, düşük şeker, düşük karbonhidrat miktarı içerir. Amino asit profili ve vitamin içeriği güçlüdür. Ürün izole ve konsantre whey proteinden oluşur.

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

7. Elite Labs %100 Isoblend Isolate Protein 1823 Gr

toz formunda olan kompleks ve aynı zamansa izole bir içeriğe sahip protein tozudur. Elite Labs %100 Isoblend Isolate Protein 1823 Gr içerisinde barındırdığı kompleks proteinler sayesinde sporcuların yaklaşık 8 saate kadar protein ihtiyacını karşılayabilmektedir. izole ve aynı zamanda filtreleme teknolojileri ile geliştirilmiş olan Elite Labs %100 Isoblend Isolate Protein 1823 Gr özellikle şeker ile yağdan uzak durmak isteyen sporcuların ilk tercihi olabilecek bir üründür. Servis başına içerisinde 4800 mg BCAA içeren protein tozu, sindirim enzimlerini de içerisinde barındırmaktadır. Düşük kalori içermektedir ve Laktoz ile Gluten hassasiyeti olanların kullanımını yapabileceği bir protein tozu ürünüdür.

8. Nuclear Nutrition Atomic Whey 2270 gr

Nuclear Nutrition markalarından olan Atomic Whey ürünü, yüksek hammadde kalitesin ve yüksek amino asit profilli ile eşsiz bir lezzete sahip bir whey protein ürünüdür. Sporculara gelişim açısından ön planda olan whey ürünleri arasındandır. Antrenman esnasında yıpranan kasların onarımı ve daha formda bir yapıya sahip olmanıza önemli derecede katkı sağlayabilir. Bcaa ve diğer amino asit içeriği ile dikkat çeken bir üründür.

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

9 .Sci-Mx Whey Plus Hardcore Protein 2100 Gr

İçerdiği patenti Sci-Mx firmasına ait olan Glycodrive-GH™ maddesi sayesinde en hızlı şekilde kaslarınızın gelişmesine katkı sağlar. Bu ürün cross flow micro-filtered sistemi ile üretilmiştir. Bu ise hızlı bir şekilde proteinin kaslarınızı beslemesi anlamını taşır. Ürün İngiltere menşeilidir ve 60 servistir. Fiyatı ise 249 TL’dir. Ayrıca oldukça zengin bir amin o asit profiline sahiptir.

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

10. Ultimate Prostar %100 Whey 2390 Gr
Ultimate Prostar Whey Protein %83.33 oranında protein içermekte olup, hammadde kalitesi yüksek ürünler arasında yerini almıştır. Konsantre ve izole whey protein barındırır. Bu içeriği ile sporcular için oldukça tercih edilebilir bir üründür. Her servisinde 25 gr Whey protein ve 6 gr Bcaa bulunmaktadır. Yüksek tempolu antrenmanlarınızda bu içeriği ile yıpranan kaslarınızın onarımına yardımcı olarak kaslarınızın gelişmesini sağlayabilir.

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

VucutGelistirmeTeknikleri.com olarak en iyi 10 protein tozu listemizin sonuna yaklaşırken şunu belirtmekte fayda görüyorum. Protein tozu araştırması yaparken protein özelliklerine, gramaja ve fiyata bakmalısınız. 

En İyi 10 Amino Asit Listemizi Görmek için Tıklayın.

Bu ürünleri %100 orijinal ürün garantisi ile aloprotein.com adresinden satın alabilirsiniz.

Güncelleme: 02.07.2018

3 Yorumlar

 1. Pek çok çeşidi bulunan sporcu supplementleri (ek besinler) ürün grubunun en önemli ve en çok kullanılan alt türlerinden birini oluşturan Protein tozları, dünyada pek çok insan ve sporcu tarafından kullanılmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here