Ana Sayfa Göbek Eritme Göbek nasıl eritilir?

Göbek nasıl eritilir?

131593
0
PAYLAŞ
  • 6
  •  
  •  

Göbek nasıl eritilir, karın yağı eritme yolları, göbek eritme hareketleri ve egzersizleri göbeğinizden nasıl kurtulacağınızı öğrenin.

Obezite çağın sağlık problemi; ama “göbek nasıl eritilir?” sorusu artık sizin probleminiz olmamalı! Çünkü eminim ki ister zayıf ister şişman olsun hemen herkesin temel estetik problemi karın bölgesi yağlanmalarıdır. Bugüne dek “göbek nasıl eritilir?” sorusunun cevabını bulmak uğruna denemediğim yol, kullanmadığım yöntem kalmadı diyor ve kendinizi artık yağlanmış göbeğinizle barışmaya zorluyor şekilde buluyorsanız emin olun şu anda doğru yazıyı okuyorsunuz. Göbek eritme her ne kadar kabus gibi görünse de çok basit bir püf noktası var. Uzmanlara göre alkali su tüketmek ve alkali yaşam tarzını benimsemek göbek eritme stresini sonlandırmada büyük etken. Göbek eritme hareketleriyle birlikte yapılan alkali yaşam tarzı sizi sıkı ve dümdüz bir karına kavuşturabilir. Günlük yaşam içerisinde evinizde, iş yerinizde hatta otobüste yolculuk yaparken bile kolaylıkla uygulayabileceğiniz en uygun göbek eritme hareketlerinden biri karnınızı içeri çekip bırakmaktır.

Göbek Eritme Yöntemleri

“Göbek nasıl eritilir?” sorusunun genel cevabını verecek olursak kesinlikle yapmanız gereken ilk şeylerden biri

gobek-eritmedoğru nefes alıp vermeyi bilmek yani sabah ilk uyandığınızda ve gece yatmadan önce ortalama 30 kere derin bir şekilde nefes alıp verirseniz karın kaslarınızı çalıştırmak adına olumlu bir adım atmış olursunuz. Bu yazıda alacağınız bilgiler doğrultusunda göbek nasıl eritilir diye bir kaygınız kalmayacak çünkü ulaşabileceğiniz en konsantre bilgileri şuanda sizinle paylaşılıyor. Öncelikle alkali beslenin yani vücudunuzu olabildiğince oksijenlendirip ph seviyesini koruyup bedeninizi toksinlerden atık maddelerden yani çöplerden arındırın. Günde en az 2 litre alkali yani ph seviyesi 8.0  ve üzeri olan suyunuzu için ve göbek eritme hareketlerinizi de günlük programınıza dahil edin 1 ayın sonunda mucizeye tanık olacaksınız. Eğer vücudunuza onun istediği şeyleri verirseniz yani hücrelerinizi saf zeytinyağı balık yağı gibi iyi yağlarla beslerseniz ilk önce bel ve göbek bölgenizdeki kötü yağlardan kurtulduğunuzu göreceksiniz. Bunların yanında gerekli vitaminleri mor – yeşil ağırlıklı ve olabildiğince çiğ sebzelerden alırsanız ve badem gibi yağlı tohumları ayrıca özellikle doğal keçi sütünden yapılmış ev yoğurdunu da beslenmenize eklerseniz yapmış olduğunuz bir kaçamağın bedeli yağlanmış bir göbek olmayacaktır.

“Göbek nasıl eritilir?” diye düşündüğümüzde ilk aklımıza gelen hareket mekiktir ama ABD’nin en çok okunan

dergilerinden biri okuyucularını mekik çekmeyin uyarısında bulundu. Uzman doktorlarla yapılan röportajda mekik çekmenin şiddetli sırt ağrıları hatta omurilik zedelenmesine varan çok feci sonuçlarının olduğu da açıklandı…

Kilo almada özellikle bölgesel yağlanmalarda genetik faktörlerin etkisi oldukça büyük. Öyle ki birçoğumuz arama motorlarında “basen nasıl eritilir” “göbek nasıl eritilir” gibi aramaları oldukça yoğun yapıyoruz. Bulduğumuz bilgiler bir an için bizi heveslendirip harekete geçirse de zaman içerisinde modern hayatın temposuna kendimiz kaptırıp uygulayamıyoruz bildiklerimizi hatta ezberlediklerimizi.

Yıllarca “göbek nasıl eritilir?” in derdinde düştüyseniz ve ne yaparsanız yapın bir türlü bu problemi aşamadıysanız öncelikli olarak karar vermenizi, sabırlı olmanızı vücutta en zor eriyen yağların göbek yağları olduğunu unutmamanızı ve burada sizinle paylaştığımız bilgileri olabildiğince yaşamınıza katmanızı tavsiye ediyoruz.

Göbek Eritmenin 3 Altın Kuralı

Son olarak size göbeğinizin yağlarından kurtulmanızı sağlayacak  3 altın anahtar sunuyoruz;

gobek-eritme-yontemleriGöbek nasıl eritilir ? 1 ) Göbek günde en az 2 litre alkali su içerek eritilir.

Göbek nasıl eritilir ? 2) Göbek günlük beslenmenizde çiğ sebzeleri ya da sebze sularını, baharatları, yağlı tohumları ve balık yağı zeytinyağı gibi iyi yağları kullanarak eritilir.

Göbek nasıl eritilir ? 3)Göbek doğru karın egzersizleri ama en önemlisi de doğru nefes alıp vermeyi bilmekle eritilir.

Sağlıklı ve özgüvenli günler geçirmeniz temennisiyle…

Tüm yağlarınızı sağlıklı olarak eritmek için Evde Fitness Nasıl Yapılır Yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here