Ana Sayfa Kilo Alma Hacim ve Kilo Aldırıcılar

Hacim ve Kilo Aldırıcılar

2956
0
PAYLAŞ
  •  
  •  
  •  

Kilo ile hacim kazanmak sporular için gerekli olan bir durumdur. Kasların hacim kazanması gibi çeşitli sebeplerden bu yola başvuran sporcular ve spora yeni başlayanlar çeşitli ürünler kullanmaktadır. Kullandıkları kilo ve hacim aldırıcı ürünlerin içerisinde yüksek miktarda karbonhidrat ve protein bulunmaktadır. Bu sebeple kilo almak isteyenler bu ürünleri kullanarak içeriklerinde ki yüksek karbonhidrat ve protein sayesinde istedikleri kiloya ulaşabilirler. Normal öğünlerin yerine bu ürünleri kullanmamanız gerekir. Ek enerji olarak rahatlıkla bu ürünleri tüketebilirsiniz. Genel olarak spor öncesinde ve öğün sonrasında tüketilmektedirler.

Kilo Aldırıcılar | Sporcu Ürünleri

En iyi kilo aldırıcılar ve hacimlendirici ürünleri sizler için inceledik.

Kilo ve Hacim Aldırıcı Satın Al

Amix Anabolic Masster 2200 gr

Toz formda olan Amix Anabolic Masster, yüksek seviyelerde karbonhidrat ve protein içeren bir besin takviyesidir. Türkiye pazarında benzer ürünlerin bulunmadığı Amix Anabolic Masster, içerisinde katkı maddesi, yapay tatlandırıcı ve domuzdan elde edilmiş bir madde kesinlikle barındırmamaktadır. İçinde 5000 mg kadar güçlü bir kreatin barındırmaktadır. Amix Anabolic Masster ile antrenmanlarınızı daha verimli hale getirebilirsiniz.

Bsn True Mass Gainer 2610 gr

İçerisinde diğer kilo ve hacim aldırıcılarda olduğu gibi karbonhidrat ve protein barındırmaktadır. Ancak kaliteli ve yüksek miktarda bu besin öğelerini barındırmakta olduğunu belirtmeliyiz. 400 ml yağsız süt ile True Mass’ı karıştırdığınızda tek bir servisinde 800 kalori, 94 gr karbonhidrat ve 66 gr da protein içermektedir. Zengin protein içeriği ile kas kütlelerinin gelişmesin, artmasını sağlayan True Mass, içerisinde, iki tane farklı emilim sürelerine sahip protein barındırmaktadır.

Hardline Progainer 1406 gr

Bu ürün, bir Türk firması tarafından üretilen bir kilo ve hacim aldırıcıdır. Çikolata ve çilek aromaları seçenekleri bulunan bu ürün, helal sertifikasına sahiptir. Günlük olarak bu ürünü kullanarak ihtiyacınız olan protein ve karbonhidrat miktarını karşılayabileceksiniz. Porsiyon başına içerisinde 37.8 g protein, 7009 mg Glutamin öncüsü, 6960 mg BCAA, 2500 mg Kreatin monohidrat ve 1000 mg Taurin içermektedir. Hardine Progainer ile sizde antrenmanlarınızı ve yaptığınız sporları daha verimli, etkili bir şekilde yapabilirsiniz. Bu ürün ile vücudunuzdaki karbonhidrat miktarını artırabilecek, spordan sonra vücudunuzun toparlanmasını sağlayabileceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here