Ana Sayfa Sporcu Gıdaları Hardline Nutrition Ürün İnceleme

Hardline Nutrition Ürün İnceleme

3382
0
PAYLAŞ
  •  
  •  
  •  

Hardline Nutrition

13 yıllık deneyimi ile ürün üretip hizmet veren Hardline, Türkiye’de helal gıda sertifikasına sahip bir şekilde satılan bir üründür. Ürünlerin hiçbirinde doping gibi benzeri katkı maddesinin bulunmadığını da söyleyebileceğimiz Hardline ürünleri, spor ürünleri pazarında aktif bir şekilde tüketilen bir üründür. Şimdi Hardline Nutrition’un üretmiş olduğu birkaç ürüne bakalım.

Hardline Nutrition Ürünleri Satın Al

Hardline BCAA

Tablet formunda olan Hardline BCAA, içerisinde oldukça önemli olan Arjinin, Taurin ve Alfa Ketoglutaratve amino asitlerini içermektedir. Hardline BCAA’nın kullanımda ki amacı ise vücutta kas gelişimini ve protein sentezini artırmaktır.

Hardline Amino Full 300 Tablet

Hardline Amino Full 300 Tablet ürünü, tablet formunda bir amino asit ürünüdür. Hidrolize Whey proteinden elde edilmiş olan ürün, bu özelliği sayesinde oldukça hızlı bir emilime sahiptir. Hardline Amino Full, gelişmekte olan kasların sertleşmesini ve korunmasını sağlama özelliğine de sahiptir. Ayrıca içerisinde Kreatin Monohidrat, Taurin ve Kafein de bulunmaktadır. Ülkemizde helal sertifikasına sahip bir şekilde satılmaktadır.

Hardline ARG 1250 120 Tablet

Bu üründe bulunan Arginine Amino asidi, vücutta biyokimyasal değerlere etki etmekle beraber aynı zamanda fizyolojik anlamda da etki yapmaktadır. Günlük tavsiye edilen Arginine kullanım miktarına bakacak olursak 1 ila 2 gr arasında olması yeterlidir. Yapılan ağırlık antrenmanları ile beraber yağ oranının da düşmesinde destekçi bir üründür.

Hardline Bipro 1400 gr

Bu ürün içerisinde ki BCAA’lar ve izole whey’den gelen BCAA’lar ciddi miktarda vücuda BCAA desteği sağlamaktadırlar. İçeriği yalnızca Whey protein izolatından oluşmakta olan bu ürünün esansiyel amino asit oranı yüksek miktardadır. Hardline Bipro’nun kaslarda kullanımı düşünüldüğü zaman sporcular için oldukça öneme sahip olan Leucine amino asidi açısından zengin olması ile protein dengesine ve kas gelişimine olumlu anlamda etki yapmaktadır. Kullanımından sonra kana hızlıca karışan Hardline Bipro, etkisini bu özelliği ile oldukça hızlı bir şekilde göstermektedir. Toplam 56 servisten oluşan bu ürün orta ve ileri seviyelerde kullanımı gerçekleştirilebilecek bir üründür. Servis miktarı 1400 gramdır. Sporcular için oldukça etkilidir ve içerisinde zarar verici katkı maddesi içermemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here