Ana Sayfa Protein Tozları Hardline Whey 3 Matrix İncelemesi

Hardline Whey 3 Matrix İncelemesi

3615
0
PAYLAŞ
  • 15
  •  
  •  

Hardline Whey 3 Matrix, içerisinde 3 adet farklı protein içermektedir. Bu proteinler Hidrolize, Izole ve Konsantredir. Yüksek Protein içerikli bir protein tozu olan ve Hardline ürünlerinin ülkemizde konuşulan ürünlerinden birisi olan Whey 3 Matrix, kadın ve erkek ayırt etmeksizin kas yapmak, kaslarını geliştirmek ve sporla uğraşmak isteyenlerin rahatlıkla kullanabileceği bir üründür.

Hardline Whey 3 Matrix bir servisinde yani 1 porsiyonunda, yaklaşık 44 gramın da 2,4 gr yağ, 2,6 gr Karbonhidrat, 36,3 gr protein ve diğer besin maddeleri ile sporcular için en ideal protein tozu olma özelliği göstermektedir.

Hardline Whey 3 Matrix 2300gr

       Ürünü Satın Almak için Tıklayın.

 
Hardline Whey 3 Matrix 
 
 
 

Toplamda 8 gr kadar olan BCAA miktarı da diğer protein tozlarına bakıldığında gayet iyi seviyededir.
Hardline Whey 3 Matrix, 3 gr Kreatin bulundurarak spora yeni başlayanların üzerinde hızlı bir şekilde büyük etki uyandıracak bir protein tozudur. Lezzet olarak değerlendirme de bulunulursa, Hardline Whey 3 Matrix gayet lezzetli bir tada sahip.

Ülkemizde üretilen ve yerli malı olan Hardline Whey 3 Matrix, zengin içeriğe sahip bir protein tozu ve kreatin katkılı ürünü denemek isteyenler için birebir bir üründür. Ürün içerisinde laktoz ve aspartam kullanılmamış olması gerçekten olumlu yönlerinden bir tanesidir.

Hardline Whey 3 Matrix ile sizlerde kaslarınızı gelişimini gayet sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilir, sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecek tüm durumlardan uzaklaşabilirsiniz.

Özellikle kas gelişimine yeni başlamak isteyenler, spora yeni adım atacak olan için ideal bir ürün olan Hardline Whey 3 Matrix, onların üzerinde hızlı ve etkili bir gelişme sağlayacaktır. Ayrıca whey içerikli ürün kullanmak isteyenlerde Hardline Whey 3 Matrix’i kullanabilir. İçerisinde barındırdığı whey içerik ve yeterli düzeyde diğer besin maddeleri ile sağlıklı bir şekilde kaslarınızı geliştirebilir, vücudunuzda ki kas yapılarını Hardline Whey 3 Matrix protein tozu ile etkili ve hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz.

Fiyat olarak piyasanın normal segmentinde yer alan ürün, sunduğu gelişme doğrultusunda normal bir fiyata sahiptir denilebilir. Çilek aromalısının özellikle lezzetli olduğunu da belirterek, Hardline Whey 3 Matrix ile çok daha gelişmiş kaslar sizi beklemektedir. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here