Ana Sayfa Sporcu Gıdaları Inner Armour Anabolic Peak Gainer

Inner Armour Anabolic Peak Gainer

1959
0
PAYLAŞ
  •  
  •  
  •  

Ürün kalitesi çok çeşidi az olan markaların başında gelmektedir. Kaliteli ve istenilen sonuç için kullanılması gereken ürün sunmaktadır INNER markası. Sporcuların en büyük ihtiyacı olan enerji ve kas kontrolün sağlamak için INNER ARMOUR ANABOLİC PEAK GAİNER 6810 GR ürünü hazırlayan firma rakiplere fark atmaktadır.

Ürün toz halde bulunarak çok fazla karbonhidrat içererek kas ve kilo almaya yardımcı üründür.

INNER ARMOUR ANABOLİC PEAK GRAİNER NASIL KULLANILIR

Birt servisinde 1250 kalori sunan ürün etkili bir karbonhidrat özelliği ile ihtiyaçları karşılayarak kas oluşumunda etki oluşturmaktadır. 1 servisini yani 4 ölçek’ini 500 ml su veya süt ile karıştırarak antrenmandan sonra başlangıçta ve ileri seviyede kullanılmalıdır.

Inner armour anabolic peak grainer faydalarından bahsetmek istediğimiz de, sporcu alacağı karbonhidrat, protein, kalsiyum deposu sayesinde ulaşmak istediği kaloriye ulaşarak kaslarını daha çabuk kontrol altına alabilecektir.

Inner Armour Anabolic Peak Grainer 6810 gr  kullanırken dikkat edilmesi gerekenler en önemli nokta ürün suyla karıştırıldığında puding kıvamında olmasıdır. Saf içeriği ile kullanıcı doğal olarak kullanmış olacaktır.

Inner Armour Anabolic Peak Grainer ürünün yerine ilaç isimleri kullanılacak olması sporcunun üründen alacağı desteği açıklamış olacaktır. İstenen sonuca ulaşmak artık çok da zor olmayacaktır, düzenli kullanıldığı, servislerin bitirildiği zaman sporcu artık kas yapısının kontrolü yapıyor olacaktır.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir: Weider Mega Mass 4000

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here