Ana Sayfa Uncategorized Kilo Vermek İçin Yardımcı Haplar Doğru Mudur?

Kilo Vermek İçin Yardımcı Haplar Doğru Mudur?

3887
0
PAYLAŞ
  •  
  •  
  •  

Diyet hapları incelmek için kısa bir yol mudur?

Ya kaybetmek ve ağırlık yapmak için diye tapu kullanır mıydınız? Şüphesiz hayır ünlem git haplarının son versiyonları iştah bastırıcı fenfluramine, phentermine ve dexfenfluramine içerir. Bu ilaçlar beyindeki kimyasalları etkileyerek yeme yapıyorsun azaltır. FDA bunları Alan 290 hastanın yüzde otuzunda kalp kapakçığı anormalliği görünce Eylül 1977’de fenflramine ve dexfenfluramine’i pazardan çekti.

Dexfenfluramine yani redux daha az olmak kaydıyla potansiyel ölümcül yan etkilere sahiptir: en başlıcaları; akciğere ay süper tansiyon, burada akciğeri besleyen damarlar hasar ve kalınlaşma gösterdi. Bu hastalık birkaç yılda nihai olarak ölümle sonuçlanacak şekilde tedricidir.

Phentermine hala reçeteyle izin verilebilirdir. Yöneticileri kuru olmaz, sinirlilik, kabızlık ve uykusuzluktur. Bu ilaçlar ideal ağırlığından %20 daha fazla olan ve Şişman kabul edilen kişiler için kullanılmalıdır. Etik açıdan hiçbir doktor sağlıklı ağırlığından 10 Ponte yada daha az olan kişiye tavsiye etmez. Bu hatlarda iştah bastırıcı olarak sınıflandırılır. Hepsi phenylpropanolamine olarak adlandırılan amphetamine türevi içerir. Yumuşak bir uyarıcı olan bu ilaç, sinirlilik, kaygı ve yüksek kan basıncı gibi yersiz tepkilere sebep olabilir. Daha da kötüsü 13-19 yaş arası kişilerde olmak üzere önerilen dozajın aşılması sonucunda felç görülebilir.

Diyet haplarını unutun. Kuvvet antremanı yapan kişi olarak vücut yağı ile mücadele etmek için en iyi silahlara sahipsiniz: yüksek enerji, yeme alışkanlığı azaltmak ve kalorileri yakmak üzere kaz inşası için metabolik ateşinizi körükleyen egzersizdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here