Ana Sayfa Sporcu Gıdaları Kreatin Ürün İnceleme

Kreatin Ürün İnceleme

2460
0
PAYLAŞ
  •  
  •  
  •  

Kreatin insan vücudunda böbrekte, karaciğerde ve pankreasta sentezlenmektedir. Yani enerji desteği sağlayan organik bir asittir Kreatin. Bu asit çeşidi kaslarda su tutma özelliğine sahiptir. Bu özelliği ile kasların hacim tutmasını ve genişlemişini sağlamaktadır. Genel olarak kreatinler toz halindedirler. Kreatin’lerin genel olarak kullanımları, alımları 5 gram whey protein tozu ile birlikte spor öncesinde yapılmaktadır. Ayrıca kullanım yöntemi olarak yapılan diğer yol ise meyve suları ile birlikte alınmasıdır.

Kreatin Satın Almak için Tıklayın

4 Dimension Creatine 300 gr

4 Dimension Creatine 300 gr, saf ve kaliteli içeriği ile oldukça başarılı bir üründür. Yalnızca Amerika da elde edilen hammadde ile üretimi yapılan bu ürün, içerisinde yasaklı hammadde barındırmamaktadır ve 300 gramdır. 4 Dimension Creatine 300 gr ayrıca enerjinin kasların içinde daha uzun bir süre kalmasını da sağlamaktadır.

Dymatize Micronized Creatine Power 300 gr

Toz formunda ve mikronize bir kreatin olan Dymatize Micronized Creatine Power, her bir servisinde 5000 mg kreatin içermektedir. Mikronize olması sebebi ile hızlı bir emilime sahip olan ürün, 200 ila 250 ml su yahut meyve suyu ile tüketilebilen bir üründür. Bu ürün ile kreatin alarak antrenmanlarınızın verimliliğini üst seviyelere çıkartabilirsiniz.

Hardline Creapure 120 Kapsül

Hardline Creapure, mikronize bir yapıya sahiptir. Bu özelliğiyle hızlı emilim sağlamaktadır. Enerjinin kaslarda kalmasını sağlayan Hardline Creapure, antrenman sırasında verimliliği artıran bir üründür.

Inner Armour Creatine Monohydrate 400 gr

Alman firması olan Inner Armour tarafından üretilen bu ürün, aramosızdır. Toz formunda olan ürün, düzenli yükleminin hemen ardından idman sırasında performans artışınızın yükseldiğini göreceksiniz. Alman kalitesi ile üretilen bu kreatin ürününü rahatlıkla kullanarak, kaslarınızda gelişmeyi yakalayabilirsiniz. Kreatin kullanırken unutulmaması gereken bir diğer noktada bol miktarda su tüketilmesidir. Böbreklere zarar verilmemesi için bu önemli bir husustur ve uygulamanız kişisel sağlığınız için olumlu etki yapacaktır. Kreatin kullanımı bu ve diğer kreatin ürünleri ile yapılabilecek ve sağlıklı yollardan kas gelişimini gerçekleştirebileceksiniz. Sağlıklı ürünler ile sağlıklı bir şekilde kaslarda ki gelişmeyi hızlandırıp daha etkili bir şekilde, verimli bir şekilde hacimlenmesini sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here