Ana Sayfa Protein Tozları Multipower %100 Pure Whey Protein 2000 gr İncelemesi

Multipower %100 Pure Whey Protein 2000 gr İncelemesi

2843
0
PAYLAŞ
  •  
  •  
  •  

Multipower Markası

Multipower markası 1977’den bu yana amacına ulaşmak isteyen sporcuların en çok tercih ettiği ve en çok memnun kaldığı markalardan biridir. 30 yılı aşkın süredir geniş ürün yelpazesi ve yüksek hammadde kalitesine sahip ürünlerinin satışını sporcu gıdaları sektöründe gerçekleştirmektedir. Bu kadar büyük bir marka olabilmesinin en büyük sebeplerinde biri ise ar-ge çalışmalarına çok fazla yatırım yapmalarından kaynaklanmaktadır. Birçok amaca uygun olarak ürün üretimi yapan Multipower markası ürün kataloğu konusunda oldukça dolgundur. Üretimini yaptıkları ürünlerin testlerini spor kuruluşlarında gerçekleştirmektedirler. Bu kuruluşlardan bazıları; IFAA, Olympic Training Center, Hamburg Üniversitesi’dir.

Multipower Türkiye

Multipower markasının ürünleri 20 yıldan fazladır ülkemizde de satışı yapılmakta. En çok tercih edilen ürünü ise Multipower %100 Pure Whey Protein 2000 gr’dır.

Multipower Markası’nın Ürünleri Nerede Üretilmektedir ?

Multipower markasının ar-ge merkezi Almanya’nın Hamburg şehrindedir. İleri teknoloji ve yüksek standartlarda ürün üretimi yapılan tesisi ise yine bu şehrin yakınlarındadır.

Multipower Pure Whey Karamel Aromalı Ürün TadımıMultipower %100 Pure Whey Protein 2000 gr

Multipower markasının Multipower %100 Pure Whey ürünü 2015 yılında Avrupa’nın en iyi protein tozu ödülüne layık görülmüştür. Yüksek hammadde kalitesi ve üstün lezzete sahip bu ürünü whey proteini kategorisinde en iyilerden biri denilebilecek bir sporcu takviyesidir. İçeriğinde konsantre, izole ve hidrolize whey protein barındırır. %80 oranında Whey içeriğine sahip bir üründür. İçeriğinde dolgu maddesi ve domuz katkısı bulundurmamaktadır. Multipower Protein Tozu İzole ve hidrolize içeriği ile daha hızlı kana karışım etkisi ile birlikte daha iyi gelişim fırsatı sunar. B6 vitamini içeriği ile vücuttaki protein sentezinin artmasınada yardımcı olacaktır. Amino asit profili oldukça yüksektir. Almanya tesislerinde GMP standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Her porsiyonda 24 Gr protein içeriği vardır. Toplam 66 servistir.

Multipower %100 Pure Whey Protein Boyutları:

-2000 Gr
-908 G

 

 

 

 

Multipower %100 Pure Whey Protein Aromaları:

-Çikolata
-Muz & Mango
-Çilek
-Karamel

Multipower %100 Pure Whey Protein Kullanımı Nasıl Olmalıdır ?

Bir porsiyonu 3 ölçek (30 Gr) olan ürünü içeriğide 300-350 ml su veya süt bulunan shaker’ın içine atıp karıştırarak içime hazır hale getirebilirsiniz.

Multipower %100 Pure Whey Protein Ne Zaman Kullanılabilir ?

Günlük protein ihtiyacınıza göre 1-3 ölçek arası tüketim yapabilirsiniz. Protein ürünleri B6 vitamini takviyesi ile kullanılması önerilen destek ürünleridir. B6 vitamini protein sentezinde ciddi bir şekilde rol oynar. Bu ürün için herhangi bir kullanım şartı yoktur. Sabah kalkar kalkmaz, öğünlerle birlikte, ara öğünlerde, antrenmandan önce, antrenmandan sonra ve gece yatmadan önce tüketilebilmektedir. Bu kişinin beslenme ve antrenman hedefine bağlı olarak değişiklik gösterilebilir..

Multipower %100 Pure Whey Protein Tozu İçeriği

Servis Miktarı: 3 ölçek (30gr)
Servis Sayısı : 67
Enerji – 115kcal
Protein – 24 Gr
Karbonhidrat – 1,4 Gr
Şeker – 1 Gr
Yağ – 1,3 Gr
Doymuş Yağ – 0,9 Gr
Lif – 0,1 Gr
Tuz – 0,38 Gr
B6 Vitamini – 1,65 mg
BCAA (Lösin, İzolösin, Valin) – 5,7 Gr

Multipower Pure Whey Protein Tozu Kullanıcı Yorumları

– İzole protein içeriğine sahip olması güzel fakat fiyatı biraz pahalı
– Sadece Almanya’nın değil bence sınıfında Türkiye’nin de en iyisi.
– Benim için protein tozları ikiye ayrılır Multipower Pure Whey ve diğerleri

Multipower Whey Protein Tozu Satın Al 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here