Ana Sayfa Sporcu Ek Gıdaları Nutrich Mass Gainer İncelemesi

Nutrich Mass Gainer İncelemesi

7482
0
PAYLAŞ
  • 3
  •  
  •  

Sporcular için büyük bir öneme sahip olan gıda takviyesi kullanımı büyük bir önem arz eder. Spor antrenmanların daha etkin ve hızlı bir şekilde yapılabilmesi için vücudun belli besin öğelerine ihtiyacı vardır. Besin öğeleri bazen öğünlerde istenilen miktarda alınamadığında dışardan takviye yapılması gerekebilir. Gıda takviyeleri öğün yerine geçmez, beslenme şekli olamazlar. Günlük öğünlerde yediğimiz besinlere ek olarak gıda takviyeleri ile besin öğelerini yeterli sayıya getirmek için kullanılır. Besin öğeleri hem vücut değerleri hem de fiziksel performans açısından önemlidir. Normal bir insandan daha fazla yağ ve enerji yakan sporcuların normal insanlardan daha çok gıda takviyesi almaları gerekmektedir. Sağlıklı spor yapmak ve vücudu sağlıklı bir insanın değerlerinde tutmak için gıda takviyeleri kullanılabilir. Gıda takviyelerini sporcuların kullanmasına genel olarak sıcak bakılmamaktadır. Gıda takviyeleri doğru zaman ve doğru yerde kullanıldığında etkili olabilmektedir. Yaptığınız spor aktivitelerini daha iyi bir performansla daha etkili bir şekilde yapmış olursunuz. Sağlıklı bir spor yaşamı ile hem vücudunuz güzel gözükür hem de kendinizi daha iyi hissederseniz.

Bir vücut için spor aktiviteleri yeterli değildir, kas oluşumunun daha sağlıklı olması için besin öğelerine ihtiyaç vardır. Besinlerden alınan besin öğeleri öncelikle kana karıştığı için etkisini hemen göstermeyebilir, gıda takviyeleri ise direkt etkisini göstererek hangi amaç için kullanılıyorsa hızlı bir şekilde etki eder. Gıda takviyeleri amaçları yanı sıra birden fazla etki göstererek, bir ürün ile birden fazla etki ile daha çok fayda sağlar. Gıda takviye ürünleri ile sağlıklı bir insan değerlerine kavuşabilir, vücudunuzun daha sağlıklı ve güzel gözükmesini sağlayabilirsin. Bazı insanlar ne kadar spor yaparlarsa yapsınlar hacim kazanamazlar. Yine kilo almak istediklerinde de kilo alamazlar. Bu durumu yaşayan insanlar genellikle ne yapacaklarını bilmedikleri için hayatları boyunca zayıf ve güçsüz gözükürler. Bu yüzden spor yaparken gıda takviyeleri kullanmaları gerekir. Besinlerden aldıklarındaki besin öğelerinin etkisi olacağından daha etkili olan gıda takviyeleri ile istedikleri kiloya ulaşabilirler. Ayrıca sporcular için önemli olan yağlanmadan kaslanma içinde gıda takviyelerinden destek alınabilir. Gıda takviyeleri yeterli miktarda alındığında vücuda hiçbir zararı dokunmaz. Gıda takviyelerini doğru beslenme ve spor egzersizlerine destek olarak kullandığınız da daha vücudunuza çok fayda sağlar. Ne spor tek başına ne de gıda takviyeleri bir işi yaramaz. Gıda takviyeleri kullanım talimatlarına uyulduğu takdirde daha etkili ve hızlı etki gösterir. Özellikle ağır antrenman yapan ve vücut geliştirme sporcuları tarafından fazlaca kullanılmaktadır. Gıda takviye ürünleri içerisindeki etken maddeleri ile farklı fonksiyonlarla vücuda etki göstererek, metabolizmaya hızlandırır, enerji ve performansı arttırır, vücudun iyi gözükmesini sağlar

Nutrich Mass Gainer toz formunda üretilmiş, yüksek kalori içeren bir takviye edici gıdadır. Marka: Nutrich Nutrition, Servis Miktarı: 6000 gram, Servis Sayısı: 55, Servis Başı Fiyat: 3.09 TL. Nutrich Mass Gainer kilo almayı amaçlayan kullanıcılar ile gelişim döneminde olan vücut geliştirme sporcuları için üretilmiştir. Nutrich Mass Gainer 6000 gram içerisinde yer alan kalorinin büyük bir bölümü karbonhidrat ve protein kompleksinden gelmekte olup şeker oranı oldukça düşüktür. Bunun yanı sıra, ürünün bir servisi olan 110 gramda, 1 gram glutamin, 1,5 gram kreatin monohidrat ve multi-vitamin bulunmaktadır.

İçerik ve Performans

Nutrich Mass Gainer 6000 gram toz formda üretilmiş, yüksek kalori içeren bir gıda takviyesi ürünüdür. Ürün vücut geliştirme sporcuları için üretilmiştir. Ürünün içerisindeki kalorinin büyük bir bölümü protein ve karbonhidrat kompleksinden gelmekte olup şeker oranı oldukça düşüktür. Nutrich Mass Gainer 6000 Gram kilo kazanmakta zorlanan kullanıcılar ve gelişim döneminde olan vücut geliştirme sporcuları için üretilmiştir. Kütle ve hacim kazanmak isteyenler için önemli bir üründür. Halk arasında kilo almak hakkında birçok yanlış bilgi mevcuttur. Birçok kişi hamur işleri ya da çikolata gibi ürünleri fazla tüketerek kilo alacağına inanmaktadır. Ancak bunun hem sağlıksız bir yol olduğunu hem de işe yaramadığını bilmekte fayda vardır. Hamur işleri ya da çikolata gibi ürünleri yiyerek kilo alsanız da bu ürünler vücudunuzda yağlanmaya sebep olacaktır ve vücudunuzun kötü bir görünüme sahip olmasına neden olacaktır.

-Düşük Seviyede şeker Miktarı

– Aspartam ve yapay renklendirici içermez

– Glutamin içeriğiyle antrenman sonrası toparlayıcı etki sağlar

– Kreatin Monohidrat etken maddesi ile hızlı kilo alımı ve antrenman performansına katkı sağlar

– Yüksek servis sayısı (55 servis)

Ürün aspartam ve yapay renklendirici içermemektedir. Ürünün içerdiği en önemli özelliklerden birisi de yoğun miktarda vitamin ve mineral içermesidir. Bu vitamin ve mineraller sayesinde sizin hem dinç olmanızı hem de kas ağrısı çekmenizi engeller.

Lezzet ve Kullanım Kolaylığı

Nutrich Mass Gainer ürün olarak yumuşak ve güzel bir tada sahiptir. Aroma olarak Sütlü çikolatalı bir tada sahiptir. Ürünün hafif olması sebebiyle şişkinliğe neden olmamaktadır. Ürün ile istediğiniz kiloya ve hacime kolayca ulaşabilirsiniz. Karbonhidrat oranı yüksek protein oranı düşüktür. Normal yollarla aldığımız besinler kana karışmaktadır, bu ürünle ise direkt etki sağlamaktadır.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Kullanıcılar açısından en önemli etken bulunabilirlik, çünkü ürünler devamlılık istediği için kolay bir şekilde temin edilmesi önemlidir. Spor takviye ürünleri satılan mağazalardan ya da internet üzerindeki satışa sunulan sitelerden 169,90 TL gibi bir ücrete satın alabilirsiniz.

Kullanım Tavsiyesi

Form olarak toz halinde üretilen ürün, tercihe göre su ya da süt ile karıştırılarak içilebilir. Ürünü spor yapmadan ya da uyumadan önce içebilirsiniz. Ürünü kullanmak istediğinizde karıştırıcınızın içerisine bir servis miktarı yani 110 gram Nutrich Mass Gainer 6000 gram koyun daha sonra su ya da süt ilave edin ve oldukça iyi bir şekilde karıştırın. Ürün tamamen karıştıktan sonra ürünü kullanabilirsiniz.

İnceleme Özeti

Kilo almak ve hacim kazanmak isteyenler için ideal bir gıda takviyesi. Servis sayısı ve fiyatı ile kullanıcıya cazip gelen ürün.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir: Powerlife Nutrition Alpha Amino İncelemesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here