Ana Sayfa Sporcu Gıdaları Powerlife Nutrition Alpha Amino 390 Gram

Powerlife Nutrition Alpha Amino 390 Gram

3620
0
PAYLAŞ
  • 5
  •  
  •  

Powerlife Nutrition Alpha Amino 390 Gram

Spor yaparken sürekli olarak enerji harcarız enerjimiz ne kadar çok olursa o kadar çok sağlıklı ve uzun bir antrenman yaparız. Antrenman sonrasında ise vücut toparlanma sürecine girer ve antrenman esnasında yıkıma uğramış olan hücrelerin yenilenme süreci gerçekleşir. Vücut bu yenilenme sürecini ne kadar iyi gerçekleştirirse kondisyonumuz ve kaslarımızda o kadar artar. Kaslarımızın gelişmesi aslında tamamen bu prensibe dayanır. Antrenman esnasında kaslarımızdaki hücreler yıkıma uğrar antrenmandan sonra vücut bu hücreleri onarıma ve yenilemeye geçer ve bu süreçte vücut kaslarımızı hep daha da güçlendirir. Bunun nedeni yıkıma uğradığındaki sürece bir sonrasında dayanabilmesi için yani vücut kasları zorluklara göre güçlendirir.

Powerlife Nutrition Alpha Amino 390 Gram ile bu sürece katkı sağlayabilirsiniz. Hem spor esnasında bir enerji sağlar hem de spor sonrasında hücrelerin toparlanmasına yardımcı olur.

Bu konuda birçok kişi bu ürünün verdiği faydaları besinlerden direk almak istiyorlar ancak bunu yapabilmeleri imkânsız bir şeydir. Hücrelerin yenilenmesi ve güçlenmesine fayda edecek besinler bulunmaktadır. Ancak bu besinler direk olarak bu etkiyi göstermemektedir. Bu da bizim çok fazla bu besinlerden tüketmemize neden olmaktadır. Ancak besinler sadece tek bir madde bulundurmadığı için başka maddeleri de vücudumuza alırız. Bu da bir yandan fayda sağlarken bir yandan zarar görmemize neden olur.

Powerlife Nutrition Alpha Amino 390 Gr ise bizim ihtiyacımız ne ise onu sağlamaktadır. Ürün vücudumuzun neye ihtiyacı varsa ona cevap verir. İçeriğinde başka bir madde barındırmaz. Örneğin besinlerde şeker bulunur ve fazlası iyi değildir. Ancak Powerlife Nutrition Alpha Amino 390 Gr sadece vücudumuza enerji sağlar ve kas hücrelerimizin yenilenmesine ve dayanıklılığının ve direncinin artmasına destek olur.

 

İçerik ve Performans

Günlük Değer %
Servis Sayısı: 60

Servis Miktarı: 6,5 Gram (1 Tatlı Kaşığı)

Arjinin 1100mg 35%
Kreatin Monohidrat 1100mg 35%
Alanin 1500mg 25%
BCAA 2:1:1 1100mg 35%
Taurin 400mg 50%

 

Powerlife Nutrition Alpha Amino 390 Gr toz olarak üretilmiş bir amino asit üründür. Ürün bir servisinin içeriğinde barındırdığı 1100 mg Arjinin ve 1100 mg kreatin ile antrenman esnasında enerji sağlamaktadır.

Yine ürünün içeriğinde bulunan 1100 mg oranında bulunan BCAA, spor sonrasında vücudun toparlanmasına yardımcı olmaktadır. Bu sayede hücrelerin toparlanmasına ve kas gelişimine yardımcı olmaktadır. Kasların toparlanması ne kadar hızlı olursa bir sonraki antrenmanda o kadar daha iyi performans sergileriz.

Ürünün içeriğinde 1500 mg oranında bulunan Alanin,  dayanıklılık ve direnç sağlar bu sayede kaslarınız daha dayanıklı ve dirençli olarak gelişir. Kasların gelişmesi ve büyümesi önemli bir gelişmedir. Ancak bunun yanında kaslar aynı zamanda dayanıklılık ve direnç kazanmalıdır. Powerlife Nutrition Alpha Amino 390 Gr’ın sağlamış olduğu dayanıklılık ve direnç sayesinde kaslarınız hem büyüyüp gelişecek hem de dayanıklılık ve direnç kazanacaktır.

Lezzet ve Kullanım Kolaylığı

Sporcu ürünleri alırken ürünün lezzeti en önemli konulardan birisidir. Kimse tadını sevmediği bir ürünü kullanmayı istemez. O yüzden bu ürün herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir lezzette üretilmiştir.

Ürünün nar aroması içermektedir. Ürünün aroması kesinlikle ağır değildir. Oldukça hafiftir. Ürünü aldıktan sonra rahatlıkla tüketebilirsiniz. Ürünün lezzeti konusunda kullanıcılardan sürekli olarak olumlu dönütler alınmaktadır. Yine kullanım kolaylığı konusunda da oldukça takdir edilmektedir. Kullanmak için ihtiyacınız olan şey su ve üründür. Birde ürünü su ile karıştırmak için bir karıştırıcı başka hiçbir şeye ihtiyacınız yoktur.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Ürün fiyatı ve kullanılabilirliği açısından bu tarz ürünler arasında en uygunudur.            Sporcu ürünleri için fiyat ve bulunabilirlik oldukça önemli bir husustur. Bulunabilirliği düşük olan bir ürünü tedarik etmek zor olmaktadır. Buda antrenman programınızın aksamasına neden olmaktadır. Yine fiyatın yüksek olması da tedarik ederken sizleri zorlayabilmektedir. Ancak bu ürün hem fiyat konusunda hem de bulunabilirlik konusunda oldukça avantajlı bir üründür.

Kullanım Tavsiyesi

Ürünün kullanımı oldukça kolaydır. Ürünün kullanımı için tavsiyelerimizi Başlangıç seviyesi, Orta seviye ve İleri seviye olmak üzere 3 farklı şekilde ayırdık.

Başlangıç seviyesindeki bir kullanıcı ürünü antrenman yapmadan yarım saat önce ya da antrenmandan yarım saat sonra bir servisi 300 ml su ile karıştırarak almalıdır.

Orta seviyedeki bir kullanıcı ürünü antrenmandan yarım saat önce veya sonra 1 servisini 300 ml su ile karıştırarak kullanmalıdır.

İleri seviyedeki bir kullanıcı ürünü antrenmandan yarım saat önce ya da sonra 1 servisi 300 ml su ile karıştırarak kullanmalıdır. Ürünü bütün kullanıcı seviyelerinde su ile karıştırmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca orta ve ileri seviye kullanıcılar ürünü hem antrenmandan önce hem de sonra kullanabilirler. Böylece daha fazla etki edecektir.

İnceleme Özeti

Ürüne genel anlamda baktığımızda ürün spor esnasında enerji sağlamak ve spor sonrasında kasların gelişmesini sağlamak amacıyla üretilmiş bir üründür. Ürün içerik ve kullanım kolaylığı açısından oldukça avantajlı bir üründür. İçeriğinde bulunan maddeler sayesinde spor esnasında enerji sağlar ve kasların gelişimine yardımcı olur.

Kullanım açısından oldukça kolay bir üründür. Ürünü kullanırken yapmanız gereken bir servis miktarı ürünü yani bir tatlı kaşığı ürünü karıştırıcınızın içerisine koyup üzerine 300 ml su ilave etmeniz gerekmektedir. Ürünü daha sonra kullanım tavsiyesine göre tüketmeniz gerekmektedir.

Ürün lezzet açısından da oldukça iyi bir üründür. İçerdiği nar aroması sayesinde rahatlıkla ve lezzetli bir şekilde tüketebilirsiniz.

Powerlife Nutrition Alpha Amino 390 Gr fiyat ve bulunabilirlik açısından oldukça önemli bir üründür. Fiyatı piyasada bu ürünün benzeri ürünlere göre oldukça avantajlıdır. Ayrıca fiyatına göre bize kazandırdığı şeyler oldukça fazladır. Ürünün bulunabilirliği de oldukça yüksektir.

Kas gelişiminiz için kullanmanız gereken en uygun ürün Powerlife Nutrition Alpha Amino 390 Gr’dır. Gönül rahatlığı ile sporcular bu ürünü satın alarak kullanabilir. Son zamanların en çok tercih edilen ürünüdür.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir: Amix Predator Whey Protein İnceleme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here