Ana Sayfa Sporcu Gıdaları The Protein Works Naked Whey Protein İnceleme

The Protein Works Naked Whey Protein İnceleme

3577
0
PAYLAŞ
  • 3
  •  
  •  

The Protein Works Naked Whey Protein 80 2000 Gram

Sağlık bir yetişkin sağlıklı ve düzenli bir beslenme programına uyduğu takdirde günlük protein ihtiyacını besinlerden karşılayabilir. Ancak protein ihtiyacının artığı yoğun spor yapıldığı dönemlerde besinlerden alınan protein yeterli olmamaktadır. Yoğun spor yapan bir kişinin protein ihtiyacı günlük ihtiyacın neredeyse iki katına çıkabilir. Bu ihtiyacı besinlerden karşılamak oldukça zor ve maliyetlidir.

Doğada sadece protein elde edebileceğimiz bir besin bulunmamaktadır. Besinlerin içerisinde belirli miktarlarda bulunmaktadır. Bütün besinler belirli oranda protein, karbonhidrat ve yağ içermektedir. Ancak bunu besinlerden ayrıştırarak tüketme şansımız yoktur. Protein ihtiyacımızı doğal besinlerden sağladığımızda protein dışında diğer maddelerden de alacağımız için bu maddeler vücudumuza ekstrandan geleceği için kilo almamıza neden olacaktır.

Bu durumda profesyonel ya da amatör olarak spor yapan bireyler kas gelişimleri için gerekli olan proteini en sağlıklı biçimde ek protein takviyesi yaparak alabilirler. Bu konuda en sağlıklı ve yararlı ürün The Protein Works Naked Whey Protein 80 2000 Gram’dır

Sporcular The Protein Works Naked Whey Protein kullanmadan gereken protein ihtiyaçlarını karşılayamazlar mı? Bu en çok karşımıza çıkan sorulardan bir tanesidir. Evet, teorik olarak bu mümkündür ancak uygulamada böyle bir şey yapmanız mümkün değildir.

Öncelikle yukarıda da birazcık bahsettiğimiz gibi doğada sadece protein içeren bir besin yoktur. Protein ihtiyacınızı karşılarken istemediğiniz başka besinleri de vücudunuza alırsınız. Ayrıca yine spor yaptığınızda vücudunuzun ihtiyacı olan protein miktarını besinlerden karşılamaya çalıştığınızda çok fazla besin yemeniz gerekmektedir. Bu da sizin için oldukça maliyetli olacaktır. Hatta ekonomik olarak birçok sporcu bunun altından kalkamaz.

Yine önemli bir husus doğal besinlerdeki proteinin sindirilip kana geçmesi ve kasların o proteini alması çok uzun zaman alacaktır. Ancak spordan hemen sonra bu ihtiyacın karşılanması daha iyi olacaktır.

Tüm bunlar düşünülerek The Protein Works Naked Whey Protein hazırlanmıştır. Doğal besinler kullanılarak sizin ihtiyacınız olan protein elde edilmiştir. Bu ürünü kullanarak sağlıklı bir şekilde kas gelişiminizi devam ettirebilirsiniz.

İçerik ve Performans

The Protein Works Naked Whey Protein 80 2000 Gram 66 servis miktarına sahiptir. Her servis 30 gramdır.  Ürün bir servisinde 120 kcal enerji sağlamaktadır. Ürün bir serviste 22,4 gram protein, 3 gram karbonhidrat ve 2gram yağ bulundurmaktadır. Ürün bu sayede yüksek bir protein imkânı sunmaktadır. Bununla beraber yağ ve karbonhidrat oranı oldukça düşüktür.

Bu ürünün benzer ürünlerden birçok avantajı bulunmaktadır. Öncelikle ürün hızlı çözünebilen ve kolayca tüketilebilen bir üründür. Ürün hakkında önemli bir husus ürünün tek başına bütün besin öğelerini karşılamadığını bilmeniz gerekmektedir. Ürün bir gıda takviyesi niteliğindedir. Sizin vücudunuzun spordan dolayı artan protein ihtiyacını karşılamaya yöneliktir. Bu ürünü kullanırken yeterli ve dengeli bir şekilde normal beslenmenize devam etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde istediğiniz sonuçları elde edemeyebilirsiniz. Bu ürüne ek olarak B6 vitamini de alabilirsiniz. Böylece ürünü desteklemiş olursunuz.

Lezzet ve Kullanım Kolaylığı

Protein içerikli ürünler ile merak edilen hususlardan biriside ürünün tadıdır. Almadan önce herkes alacağı ürünün tadını merak etmektedir. The Protein Works Naked Whey Protein 80 2000 Gram bisküvi aromasına sahiptir. Böylece ürünü rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Ürünün kullanımı da oldukça kolaydır. Yapmanız gereken bir servis miktarı kadar ürünü karıştırıcınıza koyup üzerine 300 ml su eklemenizdir. Daha sonra ürünü karıştırıcınızda iyice karıştırdıktan sonra tüketebilirsiniz.

 

Fiyat ve Bulunabilirlik

Ürün oldukça yaygın kullanılan bir ürün olduğu için bulunabilirlik konusunda en ufak bir sorun yaşamazsınız. Bu tarz ürünlerin bulunabilirliği önemli bir husustur. Ürünü kullanmaya başladığınızda bittiğinde yenisini hemen tedarik edebilmeniz gerekmektedir. Böylece programınız asla aksamaz

Ürünün fiyatı da oldukça önemlidir. Uzun süre kullanmak isteyen bir kişi için uygun bir fiyatının olması gerekmektedir.

Kullanım Tavsiyesi

Ürünün kas gelişimi için spor yapan kullanıcılar için olduğunu belirtmiştik. Bu ürünün kullanımı 3 seviyede inceleyeceğiz. Başlangıç seviyesindeki sporcular, orta seviyedeki sporcular ve ileri seviyedeki sporcular için olmak üzere 3’e ayırmak mümkündür.

Başlangıç seviyesindeki bir kullanıcı The Protein Works Naked Whey Protein tozunu 1 ölçek yani 30 gram karıştırıcıya koymalı ve üzerine 300 ml su ilave etmelidir. Daha sonra iyice karıştırmalı ve antrenman öncesinde tüketmelidir.

Orta sevideki bir kullanıcı için yine başlangıç seviyesindeki gibi 30 gram The Protein Works Naked Whey Protein tozunu 300 ml. su ile karıştırarak spordan önce tüketmesi önerilmektedir.

İleri seviye kullanıcılar ise 30 gram The Protein Works Naked Whey Protein tozunu 300 ml. su ile karıştırıp hem antrenman öncesinde hem de antrenman sonrasında tüketmelidirler. Böylece istedikleri sonucu daha kolay elde edebilirler.

 

İnceleme Özeti

Ürün genel anlamda spor yapınca kasların ihtiyacı olan protein miktarını karşılamaya yönelik bir üründür. Ürünü parça parça başlıklar halinde incelemeye çalıştık. Ürün baktığımızda amacına uygun bir üründür. Özellikle içerik ve performans başlığı altında ürünü incelediğimizde ürünün içerdiği besin değerleri tam anlamıyla muhteşemdir. Protein oranı istendiği gibi yüksek diğer besin değerleri de istenilen oranda düşüktür.

Ürün lezzet ve kullanım kolaylığı açısından da birçok avantaj sağlamaktadır. Ürünün lezzeti kullanıcının hoşuna gideceği bir tada sahiptir. Bu sayede sporcu ürünü kullanırken herhangi bir şekilde rahatsız olmayacaktır. Ayrıca ürünün kullanımı oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken yeterli miktarda ürünü ve yeteli miktarda suyu karıştırıcıya koymak ve spordan önce içmektir. Bu sayede normal besinlerden çok maliyetli ve zor bir şekilde karşılayacağınız proteini rahatlıkla alabilirsiniz.

Fiyat ve bulunabilirlik açısından da oldukça uygun bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Çok makul fiyatlara istediğiniz her yerden tedarik edebileceğiniz bir üründür.

Kullanımı konusunda da öneriler yukarıda sizler için kullanım tavsiyesi bölümünde verilmiştir.

Kısacası ürün protein takviyesi almak isteyen bir sporcu için en uygun ve en ideal ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Bu Yazı İlginizi Çekebilir: En İyi 5 Yağ Yakıcı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here