Ana Sayfa Sporcu Ek Gıdaları Ultimate Prostar Whey Protein Tozu

Ultimate Prostar Whey Protein Tozu

2188
0
PAYLAŞ
  •  
  •  
  •  

Ultimate Prostar Whey Protein Tozu nasıl kullanılır porsiyon olarak belirtmemiz gerekirse, bu üründen tam olarak 80 servis yapılabildiğini söylemek mümkündür. Buradan anlamamız gereken, içerik miktarının birçok protein tozundan fazla olması sebebiyle fazla servis edilebilmesidir. Bu üründe yağ ile şeker miktarı oldukça az olduğu için ürünün avantajı olarak sayılabilmektedir. Ultimate Prostar Whey Protein Tozu ne işe yarar bu protein tozunda aminoasit değerleri oldukça yüksektir.

En çok tercih edilen aroması çikolata karışımlı olandır. Aroması güzel olmasına rağmen karşımın çok iyi olduğunu söylemek doğru olmaz. Ancak karışımın iyi olmaması, ürünün içerdiği kimyasal miktarının az olduğunu gösterir, bu da aslında tüketicilerin ürüne güvenebilmesi için oldukça geçerli bir sebep olabilmektedir. Yine de ürünün alternatifleri de değerlendirilmelidir.

Kullanım Önerisi

Ultimate Prostar Whey Protein Tozu ürünü aşağıdaki şekilde kullanmanız, üründen maksimum düzeyde fayda görmenizi sağlayacaktır. Bu sebeple kullanım önerisine uyulması gerekmektedir. Ultimate Prostar Whey Protein Tozu nasıl kullanılır?

Başlangıç Düzeyde Olanlar İçin;1 ölçek yani 30 gram olan protein tozunu 350 ml su ile karıştırarak spordan hemen sonra tüketiniz.

Orta Düzeyde Olanlar İçin; 1 ölçek yani 30 gram olan protein tozunu 350 ml su ile karıştırarak, hem sabah uyandıktan sonra ve hem de spordan sonra tüketiniz.

İleri Düzeyde Olanlar İçin; 1 ölçek yani 30 gram olan protein tozunu 350 ml su ile karıştırarak, sabah kalktıktan hemen sonra, spordan 40 dakika önce ve spordan hemen sonra tüketiniz.

 

Bu Yazı İlginizi Çekebilir: Weider Mega Mass 4000

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here