Ana Sayfa Sporcu Gıdaları En İyi 10 Yağ Yakıcı | Yağ Yakıcılar

En İyi 10 Yağ Yakıcı | Yağ Yakıcılar

48964
12
PAYLAŞ
 • 75
 •  
 •  

Yağ yakıcı ürünlerin kullanımı oldukça fazladır ancak birçok kişi bu ürünleri kullanırken spor yapmaya gerek duymamaktadır. Unutmayın ki bu ürünlerin tam anlamıyla faydasını görebilmek için sporla beraber kullanmanız gerekiyor.

En İyi 10 Yağ Yakıcı | Yağ Yakıcılar

Öncelikle 3 tür yağ yakıcı bulunuyor. L-Karnitin, CLA, Termojenik yağ yakıcı ürünler.

 • L-Karnitine:  Vücutta bulunan yağ hücrelerini mitokondriye daha hızlı ulaştırarak yağ hücrelerinin yakılmasını ve enerjiye dönüşmesini sağlar.
 • CLA: Süt ürünleri ve kırmızı et gibi besinlerde bulunan yağ asididir. Metabolizmayı hızlandırarak vücuttaki yağların depolanmasını engeller ve çok güçlü bir antioksidandır.
 • Termojenik: Bu tür yağ yakıcılar, vücut ısısını yükselterek ve metabolizmayı hızlandırarak yağ yakmayı sağlar. Bu tür termojenik ürünler, spor yapılan veya spor yapılmayan günlerde kullanılabilir.

Yağ Yakıcı
Yağ Yakıcı

vucutgelistirmeteknikleri.com olarak sizlere sporcuların en çok tercih ettiği en iyi 10 yağ yakıcıyı listeledik.

ssn-carniflame-20-ampul-500x500

1. SSN Carniflame 3000 mg 20 Şişe

‘CARNIFLAME’ patentli formülü ile sizlere 3000 Mg L-Karnitin ve harici ‘onbir farklı etken maddeyi’ bir arada size sunarak ciddi bir termojenik aktivite ve yağ yakımı vaad ediyor, ‘İnulin, Yeşil Çay Ekstresi, L-Tirozin, Citrus Aurantium, Taurin, Kafein, Piperin, Vitamin C, Vitamin B3, Vitamin B6, Krom pikolinat’ ile bir veya birkaçı değil, termojenik etken maddelerin tamamından faydalanmanıza imkan sağlıyor. Fiyatı ise 139 TL !

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

2. Powerlife Nutrition Thermo Cla 90 Jel Kapsül

Powerlife nutrition’un son zamanlarda satışa sunduğu bir üründür. Son derece yenilikçi olan bu ürün 90 jel kapsül olup fiyatı 99 TL’dir. CLA ile birlikte termojenik içeriğe sahiptir. Ürünün içerisinde 900 mg aspir yağı, 100 mg yeşil çay ekstratı ve 20 ug Krom Pikolinat mevcuttur. Bunun yanı sıra her seviyeden sporcu grubuna ürün hitap etmektedir.

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

multipower_l_carnitine_liquid_2.Multipower L-Carnitine Liquid 1800mg

En iyi 10 yağ yakıcı ürünler arasında ikinci sırada yer alan Multipower L-Carnitine Liquid 1800mg, hızlı emilim özelliğine sahip bir üründür. Türkiye de Multipower olarak akla ilk gelen ürünlerden biridir. Multipower L-Carnitine Liquid 1800mg fiyatı ise 140 TL’dir. Antrenmandan 20 dakika önce alınması etkisini daha da arttıracaktır.  Kaliteli bir hammadde olan carnipure karnitin içerir.

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

nutrich-carnirich-3000mg-thermo-1000ml

3.Nutrich Carnirich Thermo 3000 mg 1000 ML

Sıvı formu olan bu yağ yakıcı ürün bu sebeple daha hızlı bir emilim özelliğine sahiptir. Servis başına 3000mg Karnitin içermektedir ve enerjide artış sağlayan Taurin içermektedir. Bunun yanı sıra kafein, b6 vitamini, c vitamini, yeşil çay ekstratı gibi ürünlerle güçlendirilip termojenik etki sağlanmıştır. İçerik ve fiyat performansına bakılacak olursa yerini ürün haketmektedir. Fiyatı ise sadece 79 TL.

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

grenade-thermo-detonator5. Grenade Thermo Detonator

İştah kesici özelliğe sahip olan Grenade Thermo Detonatori en iyi 10 yağ yakıcı maddeden birisidir. Çünkü enerji artıran kompleks bitkisel içeriğe sahiptir. Anhidroz kafein içeriği bulunur ve metabolizmayı hızlandıran yeşil çay özü bulundurmaktadır. Grenade Thermo Detonator fiyatı 179 TL civarındadır. Kahvaltıdan önce 2 kapsül, öğlen yemeğinden yarım saat önce 2 kapsül alınız. 

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

6. Powerlife Nutrition L-Carnitine 3000mg 1000 ml

Hammaddesinin tamımını Almanya’dan tedarik eden Powerlife nutrition markası son derece kaliteli ve helal sertifikasına sahip bir markadır. Ürün 1 litre olup 3000 mg’dir. Kafein ve yeşil çay ile güçlendirilmiştir bir üründür. Bu sebeple termojenik etkiye sahiptir. Fiyatı ise 79 TL’dir.Güvenle kullanabilirsiniz.

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

7. The Protein Works CLA 1000 mg 120 Softgels

İngiltere’nin önde gelen markalarından birisi olan The Protein Works Everton FC ‘nin resmi ürün tedarikçisidir. TPW CLA bir jel kapsülünde 1000 mg cla içerir. İçerisinde toplamda 120 jel kapsül mevcuttur. Ürün anti oksidant özelliğine sahiptir. Cla , yağ yapım evrelerini yavaşlattığı gibi yağ yakımını da hızlandırmaktadır.

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

8. Nutrich CLA 100 Jel Kapsül

İçerisinde ki her bir kapsülü 1000mg CLA 79 TL gibi son derece uygun fiyatıyla hesaplıdır. Günde toplam 3 kapsül olmak üzere yemeklerden 30 dakika önce alınmalıdır. Metabolizmayı hızlandırarak yağların depolanmasını önleyerek yağ yakımını hızlandırır.

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

9. Power System L-Carnitine 3600 Mg 20 Ampul

Almanya’nın en önemli markalarından birisi olan Power System’in l carnitine ürünüdür. 1 ampulunde 3600 mg l carnitine vardır. Kullanıcıları tarafından son derece olumlu geri dönüşleri olan bir üründür. 20 ampul fiyatı ise 133 TL’dir. Güvenle kullanabilirsiniz.

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

dymatize-cla10. Dymatize CLA

Bir kapsülünün içerisinde 1000mg CLA bulunur. Amerika da popüler olan bu en iyi 10 yağ yakıcıdan biri olan ürün, oldukça beğeni toplamayı başarmış bir yağ yakıcı ürünüdür. 99 TL gibi uygun bir fiyata sahip olan bu yağ yakıcı ürün vücudunuzun normalin daha altında yağ depolamasını sağlar. Böylelikle yağlanmanızı yüksek miktarda azaltan bir özelliği bulunmaktadır.

Ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

En iyi 10 yağ yakıcı bu ürünlerden hangisini uygun bulursanız kullanabilir böylelikle vücudunuzda fazla biriken yağları ortadan kaldırarak tekrar oluşmasını en aza indirebilirsiniz. 

Yağ Yakma Önerileri

 • Yağ Yakma 1 : Ağırlık kaldırın

 • Yağ Yakma 2: Kardiyo yapın

 • Yağ Yakma 3: Tartılara inanmayın (kaslar, yağların yarısı kadar yer kaplar, ama yağların 2 katı ağırlıktadır.)

 • Yağ Yakma 4: Kahvaltı yaparak metabolizmanızı uyandırır.

 • Yağ Yakma 5: Öğünlerinizi sıklaştırın

 • Yağ Yakma 6: Günlük kalori ihtiyacınızı ve aldığınız kaloriyi hesaplayın

 • Yağ Yakma 7: Farklı diyetler yaparak vücudunuzu kandırın

 • Yağ Yakma 8: Yediğiniz ambalajlı ürünlerin ne kadar yağ içerdiğini öğrenin (ihtiyacınız 100gr’da max 10gr’dır)

 • Yağ Yakma 9: Yağ yakma ile kilo vermenin aynı şey olduğunu düşünmeyin

 • Yağ Yakma 10: Başaracağınıza inanın ve asla pes etmeyin

Şu yazılarımıza da göz atmanızı öneriyoruz.

Yağ Yakmak için Yapılması Gerekenler

Yağ Yakıcı Besinler

Bu ürünlerin tamamını %100 orijinal ürün garantisiyle aloprotein.com  adresinden satın alabilirsiniz.

12 Yorumlar

 1. Power system l carnitine kullanmıştım iyi, şimdi ise ismi benzeyen powerlife carnimaxi kullanıyorum o da iyi gibi..

 2. Grenade Thermo Detonator ürününü 6 ay kadar kullanmış biri olarak, 120 kilodan 95 kilo ya düştügümü söyleyebilirim. Hem vücutta bulunan yagları yakma etkisi, hemde yakılan yagların kasa çevrilmesi için oldukça etkili. Ürünün kalitesi zaten tartışılmaz.

 3. Güzel bir yazı olmuş. Özellikle Hardline Burner’ı deneyen biri olarak tavsiye edebilirim çok faydasını gördüm.

 4. Oldukça yararlı bir içerik. Vücudumu deneme tahtasına çevirmeden liste başından kullanmaya başlayacağım.
  Teşekkürler

 5. Ciddi anlamda aydınlatıcı olmuş.
  Özellikle Nutrich Carnirich’i merak ediyorum. İlk fırsatta mutlaka deneyeceğim

 6. Her şey açık ve net. Okumasını bilene tabi ki. N11 den zero shot siparişi vermiştim. Yanında 2 shot carniflame hediye göndermişler. ilk antrenmanda zero shot ı içtim normalde yani eh diyebiliriz. sonra hediye gelen carniflame i içtim. verdiği enerji cabası, ben böyle bir terleme görmedim. burada makaleyi görünce belirtmek istedim. ürün çok güzel. aloprotein den sipariş verdim pazartesi gelir sanırım.
  tavsiye ederim efsane bir ürün.

 7. Liste sıralaması fena değil. Animal cuts kullanmıştım birde grenade thermo kullandım her ikisi de benzer etkilere sahip. 1. sırada hardline olması beni biraz şaşırttı doğrusu..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here