Ana Sayfa Yağ Yakıcılar Yağ Yakıcılar İle Yağ Eritme

Yağ Yakıcılar İle Yağ Eritme

8687
0
PAYLAŞ
  •  
  •  
  •  

yag-eritmeYağ yakıcılar, zayıflama ilaçları, yağ eritme, yağ yakıcılar, yağ eritmek için yapılması gerekenler ve yağ yakıcı doğal çaylar hakkında bilgiler verilmiştir. Zayıflama yöntemleri için makalemizi okuyunuz.

Yıllardır insanoğlunun estetik anlamda en büyük sağlık problemlerinden biri kilo olmuştur. Hayatımızın hemen her alanını fiziksel ve ruhsal anlamda bir sorun halinde etkileyen kilolarımız bizi zaman zaman ciddi bunalımlara sürüklemiştir. Böyle dönemlerde hepimizin kilolarımızdan bir anda kurtulma isteğiyle belki de son çaremiz olarak gördüğümüz, hayatımızı tehdit altına alan bazı zayıflama ilaçları ya da yüzde yüz bitkisel olarak bize sunulan ama zaman içerisinde oldukça yoğun yan etkilerine rastladığımız bazı yağ yakıcı besinlerle karşı karşıya kaldık. Sürekli yağ yakıcılar  ile bir anda ideal kilomuza ulaşmak istedik, biz yiyelim yağ yakıcılar bizi eritsin derdine düştük.

 Yıllar sonra piyasaya sürülen bu denli fazla zayıflama ilaçlarının, yağ yakıcı besinlerin yada ürünlerin yağ eritme kapasiteli bir yığın jimnastik aletinin aslında bizi ip gibi ince yapmayacağını ya da yapmadığını aslında her şeyin temelinin sağlıklı beslenip spor yapmak olduğunu bir kez daha anladık. Yani yağ yakıcılar diye bir şey yok; yağ yakıcılar aslında sağlıklı olanlar yani yağ yakıcılar eşittir sağlıklı yiyecekler demek. Bizler yediklerimizden dolayı değil aslında yemediklerimizden dolayı bu denli yağlanıyoruz.

Yağ Eritmek İçin Ne Yapılması Gerekir ?

 Yağ eritme olayını ciddiye alanlar öncelikle bedenlerini ciddiye almalı. Yani insan bedenine istediğini bedeninin  ihtiyacı olan şeyleri vermeli ki bedeni de ona istenileni versin.

  Vücudunuza alabileceğiniz en değerli yağ yakıcılardan biri sudur ama kaliteli su yani ph seviyesi 8.0 ve üzerindeki su. Bir bireyin 20 kilo başına 1 litre su içme hakkı vardır gün içerisinde yani sağlıklı olan budur aslında ama eğer fazla kilonuz varsa bunu dörtdörtlük yerine getirmelisiniz. Peki en önemli yağ yakıcılardan biri olan kaliteli yani alkali yani ph ı 8.0 ın üzerinde olan suyu tüketerek ne yaparsanız? Bu suyu tüketerek vücudunuzdaki fazla asit yükünü atmaya yardımcı olurken aynı zamanda yağların çözünmesini kolaylaştırırsınız. İşte bu yüzden yıllardır doktorlar ve diyetisyenler zayıflamak isteyenlere sürekli su için derler. Kaliteli su dan sonra yağ yakıcıların en önemlisinden bir tanesi de bitki çaylarıdır. Yeşil çayın yağ eritme de mucizevi etkisini artık bilmeyen yok fakat son birkaç yıl içerisinde daha sağlıklı ve kilo kontrolünde daha da ön plana çıkan bir çayla buluştuk : Beyaz çay. Beyaz çay çayın en saf hali. Beyaz çayı günde 4 fincana kadar tüketebilirsiniz. Yağ eritme de etkinliği ispatlanmış aşırı tüketilmediği takdirde vücuda çok yararlı olduğu kanıtlanmıştır.

Yağ Yakıcı Doğal Çaylar

Sıkıldığınızda yeşil çay veya funda yaprağı , mate , tarçın , zencefil gibi yaprak ve kök bitkilerin çaylarında sınırlı bir şekilde tüketebilirsiniz. Bitki çaylarının yağ eritmedeki özelliği dolaylıdır. Yani direk yağ yakıcı besin olarak değil de vücutta tutulan fazla suyu atarak ve yine aynı su da olduğu gibi vücudunuzdaki toksinleri ve asitleri atmaya yardımcı olarak yağların çözünmesini sağlarlar. Bundan dolayı su dan sonra en kuvvetli yağ yakıcılardan sayılırlar.

 Su ve bitki çaylarından sonra araştırmalara göre en kuvvetli yağ yakıcılar kalsiyum içeriği yüksek olan besinler ve tercihen keçi ve koyun sütü ve yine aynı şekilde keçi ve koyun sütü ürünlerinin yanı sıra koyu yeşil yapraklı sebzeler ve yağlı tohumlardan badem kilo vermede oldukça yardımcı.Vücudunuzun kalsiyum ihtiyacını sağlıklı ve düzenli bir şekilde karşıladığınızda vücudunuzun yağ eritme kapasitesinin oldukça yükseldiğini göreceksiniz.

 Düşünün ki yüklü miktarlarda bir borcun altına girip lüks bir araç aldınız eğer siz bu aracın bakımını yaptırmazsanız sürekli en iyi benzini koysanız bile bu araç belli bir yere kadar çalışır.İşte bedeninizin bakımı da zayıflama ilaçlarından ziyade yukarıda saydığımız sağlıklı yağ yakıcılar.Sağlıklı beslenerek bedeninizin bakımını yapın benzin olarak da kaçamaklarınızı yerleştirin emin olun bakımı iyi yaptıysanız arada sırada koyacağınız vasat benzin bedeninizi kötü etkilemeyecektir. Sağlıklı ve mutlu kalın!

Bu makalemizde yağ eritme yöntemleri, yağ yakıcı doğal çaylar, zayıflama ilaçları ve yağ yakıcılar hakkında bilgiler verilmiştir. Yağ Yakıcı Besinler makalemizde yağ yakıcılar ile zayıflama hakkında bilgiler verilmektedir. Yağ Yakıcı Besinler makalemizi de okumanızı tavsiye ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here