Ana Sayfa Uncategorized Yollarda Formda Kalmak İçin Bir Gezgincinin Rehberi

Yollarda Formda Kalmak İçin Bir Gezgincinin Rehberi

3772
0
PAYLAŞ
  •  
  •  
  •  

Eğer mesleğiniz çok sık seyahat etmenizi gerektiriyorsa o zaman egzersiz yapmak için zaman ayırmanın ne kadar zor olduğunu biliyorsunuzdur. Birçok otelin hala kendilerine ait bir egzersiz salonu yok ve yakınlarda bir  spor salonu bulmak gerektiğinden zor ve çok zamana maloluyor. Endişelenmeyin,10 dakikada fiziğinizi kormumanıza yardımcı olacak hızlı ve basit bir çözüm var, üstelik odanızdan çıkmanıza bile gerek yok. Aşağıda anlatılan egzersizler herhangi bir şekilde ‘ yeryüzünü yerlebir eden haberler’ anlamına gelmiyor ama kas gruplarınızın birçoğunu kullanmanıza olanak sağlayacak ve hatta biraz kardiyo yapmanızı bile sağlayacaktır.

10 doğru duruşlu push up ile başlayın. Ardından dinlenmeden hemen 10 sauqt yapın. Dörtlü kaslarınız yere paralel olana kadar dizlerinizi bükmeyi unutmayın. Bitirdiğiniz zaman başa dönün ve 9 push up ardından 9 squat yapın. Sonra 8 push up ve herbirinde bire ulaşana kadar devam edin. Zamanla bu egzersizi her birinden 55 tekrar yaparak tamamlarsınız ve ciğerleriniz yanıyormuş gibi olacak!

Başlangışta kısa aralar vermeden tamamlamayı başaramayabilirsiniz. Ciğerleriniz gelişene kadar sorun değil. Kolay gelmeye başladığı zaman 11 tekrar yapın. Böyle yaparak her egzersizi 66 tekrarla tamamlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here